Barbara Kurdej-Szatan wciąż ponosi konsekwencje swojego wpisu o Straży Granicznej. Jak się okazuje, rykoszetem może dostać jej mąż, Rafał Szatan.

Aktorka została już zwolniona z Telewizji Polskiej, w związku z czym nie będzie występowała w M jak Miłość. To samo ma spotkać wybranka jej serca?

Rafał Szatan nie zagra już w M jak Miłość?

Rafał Szatan w przeciwieństwie do swojej żony nigdy nie odgrywał istotnej roli we wspomnianym wyżej serialu. Na przestrzeni kilku odcinków wcielił się w postać Eryka, który był muzykiem.

Scenarzyści prawdopodobnie nie mieli planów co do tej postaci, ale nie wykluczali, że pojawi się ona jeszcze w jakichś innych wątkach. Po aferze obyczajowej z Barbarą Kurdej-Szatan w roli głównej to założenie się jednak miało się zmienić i Eryka już możemy nie zobaczyć w „M jak miłość”. 

Dowiedział się o tym portal Plotek, który pozyskał te wieści od jednego ze swoich informatorów. Według niego producenci serialu nie zamierzają narażać się władzom stacji, dlatego nie będą angażować w produkcję nikogo bezpośrednio związanego z Barbarą Kurdej-Szatan.

– Teraz po zwolnieniu jego żony przez samego prezesa telewizji produkcja postanowiła już nie uwzględniać postaci Rafała Szatana w scenariuszu. Aktor już nie wróci na plan – przyznał informator Plotka. 

Spodziewaliście się takiego kroku? 

Zobacz post:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Biedronka już ogłosiła. Jutro pojawi się ekskluzywny produkt, na który polują miliony
2. Widzowie zastygli w bezruchu. Niebywałe, co w „Pytaniu na śniadanie” zrobiła zwyciężczyni „The Voice”
3. Burza w sieci po tym, co stało się na wizji podczas finału „The Voice of Poland”

Źródło: Plotek.pl