Ostatnie miesiące nie były łaskawe dla par polskiego show-biznesu. Po ostatnich spektakularnych lub niespodziewanych rozstaniach oczy fanów z niepokojem patrzą na relację Barbary Kurdej-Szatan. Jej mąż, Rafał Szatan, zdobył się na szczerość.

Rafał i Barbara Kurdej-Szatan są małżeństwem od 2011 roku. Para ma dwójkę dzieci: urodzoną w 2012 roku Hannę i dwuletniego Henryka.

Rafał Szatan o jego relacji z żoną Basią

W ostatnim czasie nie tylko fani Kasi Cichopek i Marcina Hakiela zostali zdruzgotani wiadomością o rozstaniu pary. Niewiele wcześniej media obiegła przykra wiadomość o rozpadzie relacji Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej.

Wieloma osobami wstrząsnęły też wieści o ostatnich czynach Antka Królikowskiego. Choć aktor nie rozwiał jeszcze wątpliwości fanów, prasa od wielu dni rozpisuje się o tym, że jego ostatni związek dobiegł końca.

Tym większą uwagę przykuwają słowa Rafała Szatana, który udzielił wywiadu magazynowi „Super Express”. Jak układa mu się z Basią Kurdej-Szatan?

Różnie bywa, ale staramy się walczyć o nasz związek i naszą rodzinę, żeby wspólnie cieszyć się życiem i mieć siłę, by iść dalej. Potrafimy się nawzajem przepraszać – wyznał gwiazdor.

Zazwyczaj to, które zaczęło spór, pierwsze wyciąga rękę do zgody, ale często, mijając się w domu, stajemy naprzeciwko siebie, patrzymy sobie w oczy i wybuchamy śmiechem. To wychodzi spontanicznie i naturalnie – stwierdził Szatan.

Trzeba przyznać, że podobne słowa niosą pocieszenie i nadzieję, że przynajmniej na razie nie usłyszymy więcej smutnych komunikatów, dotyczących uczuć gwiazd show-biznesu.

Źródło: Super Express

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Danuta Holecka zaliczyła spektakularną metamorfozę. Pozazdrościła koloru i cięcia Monice Olejnik?
  2. Łukasz Nowicki spojrzał prosto w kamerę i zwrócił się do żony. Poruszenie w „Pytaniu na śniadanie”
  3. Życzenia będą napływały z całego kraju, Sławomir i Kajra mają powód do radości. Wielkie święto w domu