Wnioskując po aktywności w mediach społecznościowych, można by sądzić, że państwo Szatan są wyjątkowo zgrani. Czy faktycznie ich małżeństwo jest tak udane? Wypowiedział się na ten temat sam Rafał Szatan.

Mężczyzna rozmawiał z czasopismem „Twoje Imperium”. Co w takim razie wyjawił na temat swojej relacji z żoną?

Jak Rafał Szatan żyje z żoną?

Wiemy, że Barbara Kurdej-Szatan potrafi być emocjonalna i wybuchowa, co sama nam udowodniła pod koniec ubiegłego roku przy okazji afery, którą rozpętała kontrowersyjnym wpisem o Straży Granicznej. Mogliśmy więc sądzić, że przez taki temperament aktorki w jej małżeństwie może dochodzić do kłótni. Rafał Szatan zresztą to potwierdził.

Artysta przyznał, że w jego małżeństwie ostrzejsze wymiany zdań oczywiście mają miejsce. Zaznaczył jednak, że nie są to poważne kłótnie. Na pewno nie takie, które mogą zachwiać stabilnością ich małżeństwa. Ot, codzienne nieporozumienia czy dylematy, które widocznie Szatanowie sprawnie rozwiązują. Mężczyzna zdradził bowiem, że z żoną nie miewa nawet cichych dni. Ewentualne problemy są więc przegadywane na bieżąco.

Niewykluczone, że to właśnie recepta na ich szczęśliwy związek. W końcu obydwoje są już małżeństwem od ponad dekady. Mało tego, ich miłość dała także dwa owoce w postaci dzieci. Już w 2012 roku świętowali przyjście na świat ich córki Hanny, a 2 lata temu urodził się jej brat, Henryk.

Co ciekawe, ich związek rozpoczął się od randki w bardzo nietypowym miejscu. Rafał Szatan zdecydował się bowiem zaprosić swoją przyszłą ukochaną na basen. Spotkanie okazało się strzałem w dziesiątkę, bo zaledwie 5 miesięcy po niej doszło już do zaręczyn pary.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Janusz Chabior, Nosowska, Brodka i Zalewski w żałobie. „Chce mi się wyć. Kochałem go”
  2. Fani „Sanatorium miłości” są oburzeni jak nigdy. Nie mogą zrozumieć decyzji Telewizji Polskiej
  3. Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Junior zapewnia, że ma smykałkę do tańca

Źródło: Twoje Imperium/ pomponik.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl