Rafał Trzaskowski za pośrednictwem Instagrama poinformował swoich obserwatorów o niespodziance, która pojawi się na jego facebookowym profilu 6 lipca o godzinie 14:00. Internauci tłumnie oczekiwali przemówienia, oficjalnego stroju i mównicy. Tymczasem kandydat na prezydenta i jego żona pokazali jak, mieszkają. 

Rafał Trzaskowski zaprosił internautów do swojego domu i uchylił rąbka tajemnicy. Na nagraniu razem z żoną odpowiadają na pytania, jednak nie była to typowa debata polityczna. 

Internauci zaskoczeni: Rafał Trzaskowski pokazał, jak mieszka

Kandydat na prezydenta od początku kampanii bardzo dba o swój wizerunek w mediach społecznościowych. Małgorzata Trzaskowska również prężnie rozwija się na Facebooku i Instagramie. Małżeństwo swój film zatytułowało My. Od kuchni.

Nagranie w bardzo szybkim tempie obiegło internet i wywołało lawinę pozytywnych komentarzy. Rafał Trzaskowski wraz z żoną, Małgorzatą pokazali część swojego domu, opowiadając o tym, jak się poznali i jak sobie wyobrażają wspólne życie w roli pary prezydenckiej. 

  1. Mateusz Borkowski z „Gogglebox” zrzucił 140 kg. Do sieci trafiło jego zdjęcie bez koszulki, przecieramy oczy ze zdumienia
  2. Zamówił ogromną porcję ryby w nadmorskim kurorcie. Gdy zobaczył rachunek od razu chwycił za aparat, długo nie mógł uwierzyć
  3. Rafał Trzaskowski pokazał, jak mieszka. Wraz z żoną pochwalili się wnętrzem swojego domu, mają dla Polaków niespodziankę

Rafał Trzaskowski prywatnie

Kandydat na urząd prezydenta pokazał swoje domowe oblicze. U boku żony potwierdził, że to on w domu eksperymentuje w kuchni oraz odgrywa przysłowiowego Dobrego Glinę dla dzieci. Małżeństwo opowiedziało również, jak według nich powinna zachowywać się osoba na tak poważnym stanowisku, jak reprezentowanie całego kraju. 

Moim zdaniem stanowisko zobowiązuje. Jeżeli może stać się narzędziem do tego, by realizować słuszne rzeczy, to powinno się to robić — przekonuje na nagraniu Małgorzata Trzaskowska. Internauci zwrócili uwagę na sposób, w jaki para do siebie się zwraca oraz przytulne wnętrze pełne książek i płyt. Wszystko wyglądało naprawdę uroczo. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rafał Trzaskowski
fot Instagram @trzaskowskirafal

Rafał Trzaskowski pokazał kawałek swojego domu.

Rafał Trzaskowski
fot Instagram @gosia.trzaskowska

Małgorzata Trzaskowska bardzo dba o swoje media społecznościowe.

 Trzaskowscy przygotowali dla wszystkich Polaków coś specjalnego. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Andrzej i Agata Duda świętują dzień pocałunku w wymowny sposób. Fala zdjęć homoseksualnych par w odpowiedziach
  2. Jedną z najpoważniejszych chorób można poznać po oczach. Pojawiają się charakterystyczne zmiany
  3. Ogromna radość w życiu Edyty Górniak. Fani gratulują, gwiazda pęka z dumy
  4. Zbliżamy się do niebezpiecznej daty. W jednym miesiącu najczęściej dochodzi do rozstań w związku
  5. Ogromna strata, nie żyje Halina Urbanik. Bliscy przekazali smutną wiadomość o wybitnej Polce
  6. Od września duże zmiany w szkołach. Ekspert nie ma dobrych wiadomości, rodzice rwą włosy z głowy

Źródło: facebook.com

 

 

Poprzedni artykułJedną z najpoważniejszych chorób można poznać po oczach. Pojawiają się charakterystyczne zmiany
Następny artykułMyślała, że jest w ciąży. Zaokrąglony brzuszek okazał się przyczyną jej kłopotów, skończyło się tragicznie
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.