Rafał Trzaskowski usłyszał pytanie, które rozbawiło słuchaczy, internautów i jego samego. Ciężko było zachować powagę — tego nikt nie mógł przewidzieć. Kandydat na prezydenta nie omieszkał żartobliwie skomentować zaistniałej sytuacji. W mediach aż roi się od informacji na temat niezwykłej debaty.

Rafał Trzaskowski, walcząc o głosy Polaków w II turze wyborów prezydenckich, odwiedza miasta, by spokojnie porozmawiać i odpowiedzieć na pytania obywateli. Jedno, które otrzymał, rozbawiło wszystkich.

Pytanie na debacie rozbawiło wszystkich — Rafał Trzaskowski odpowiada

Rafał Trzaskowski spotkał się z obywatelami w Łagiewnikach Kościelnych, następnie w tej samej miejscowości zorganizowany został briefing prasowy. To właśnie wtedy padło pytanie, które rozbroiłoby każdego.

Kandydat na prezydenta odpowiadając na pytanie, zaznaczył, że ma nieograniczoną cierpliwość i każde, nawet najbardziej absurdalne pytanie doczeka się odpowiedzi. Ludzie, którzy przyszli na spotkanie z pretendentem Koalicji Obywatelskiej nie mogli powstrzymać śmiechu.

  1. Céline Dion pokazała się bez makijażu. Brak słów, ciężko uwierzyć, jak naprawdę wygląda artystka
  2. Nieprawdopodobne, ile Kozidrak ma lat, wygląda na młódkę. W jej jadłospisie tkwi sekret na przepiękny wygląd
  3. Pilny apel Ministerstwa Zdrowia. Resort przestrzega Polaków, chodzi o obostrzenia

Niesamowite pytanie do Rafała Trzaskowskiego

Jeden z dziennikarzy TVP podczas wystąpienia kandydata Koalicji Obywatelskiej zapytał o to, czy środowisko Rafała Trzaskowskiego płaci statystom za udział w wiecach. Prezydent Warszawy, nie mógł powstrzymać się od komentarza. Zgromadzeni ludzie wybuchli śmiechem.

– Ten poziom absurdu, który te pytania… to jest coś niesamowitego, naprawdę. […] Proszę państwa, telewizja publiczna twierdzi, że jesteście państwo opłaconymi statystami. […] Ja chyba zrobię taki konkurs przez najbliższe trzy dni, co jeszcze Telewizja Publiczna wymyśli. Ja mam nieograniczoną cierpliwość, więc będę odpowiadał na te pytania, chociaż one naprawdę osiągają granice absurdu — zapewnił na wiecu Rafał Trzaskowski.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 ZOBACZ TEŻ:

  1. Poznajecie tego wpływowego polityka? Jako dziecko zagrał w kultowej produkcji TVP
  2. Rozpoczęli prace w Darłowie. Nie nie mogli uwierzyć, co zobaczyli. Na miejsce przyjechała policja
  3. Dramatyczny wypadek autobusu w stolicy. Nieoficjalnie wiadomo, że kierowca mógł być pod wpływem substancji psychoaktywnych
  4. Młoda kobieta pokazała, jak wygląda jej ciało po 3 dzieci. Ze łzami w oczach wstawiła zdjęcia
  5. Polski gwiazdor pokazał się z inną kobietą. To dla niej zostawił żonę i dzieci?
  6. O jej ciąży z 13-latkiem pisały wszystkie media. Nie żyje

Źródło: fakt.pl, twitter.com

 

 

Poprzedni artykułMadonna pokazała się w samych majtkach. Jednak to nie jej ciało najbardziej przyciąga uwagę, a twarz
Następny artykułPotężna trąba powietrzna zrujnowała polskie miasto. Mieszkańcy Żmudzi błagają o pomoc
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.