Rafał Trzaskowski podczas wiecu wyborczego, który odbył się 12 lipca tuż po ogłoszeniu pierwszych wyników sondażowych exit poll, przygotowanych przez firmę Ipsos, na oczach milionów nie przebierał w słowach. Z ust kandydata na prezydenta padły zdania, których chyba nikt się po nim nie spodziewał. Wiemy, co powiedział.

Rafał Trzaskowski według sondażu exit poll otrzymał 49,6 procent głosów, a jego kontrkandydat Andrzej Duda, 50,4 procent, co oznacza, że jeszcze nie można stwierdzić jednoznacznie, kto wygrał tegoroczne wybory prezydenckie. Prezydent Warszawy w emocjach powiedział, coś, czego chyba nikt się nie spodziewał. 

Rafał Trzaskowski ma szanse na wygranie wyborów? 

Choć na oficjalne wyniki wyborów prezydenckich 2020 musimy poczekać do poniedziałku lub wtorku, Rafał Trzaskowski wierzy, że nadal ma szansę na wygraną, kandydatów bowiem dzieli zaledwie 0,8 % głosów. Prezydenta Warszawy nie opuszcza pozytywne nastawienie, w trakcie wypowiedzi powiedział coś, co otworzy oczy wielu Polakom.  

Na czyją korzyść gra czas? 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Każdy z kandydatów po ogłoszeniu pierwszych wyników wyborów prezydenckich 2020, stwierdził, że czas będzie grać właśnie na jego korzyść. Andrzej Duda uznał, że tak jak w pierwszej turze wyborów, przybędzie mu więcej głosów, zaś Rafał Trzaskowski podkreślił, że nie przestaje myśleć pozytywnie.

Twierdzi, że głosy, które nie zostały jeszcze policzone, wskażą właśnie jego na nową głowę państwa. Żona kandydata na prezydenta również wierzy w sukces swojego męża. Jej słowa wywołują łzy wzruszenia

ZOBACZ ZDJĘCIE:

rafał trzaskowski
fot. JANEK SKARZYNSKI/AFP/East News

Rafał Trzaskowski nie poddaje się i głęboko wierzy w swoja wygraną w wyborach prezydenckich 2020. 

ZOBACZ TEŻ 

  1. Jednak się potwierdziło, szykują się wielkie zmiany w sklepach. Ministerstwo przekazało ważne dla klientów informacje
  2. Znamy dokładne wyniki wyborów z Zakopanego. Było o włos
  3. Nikt nie zauważył zmiany jednego szczegółu w wyglądzie żony Morawieckiego, podczas wyborów. Zaufali stylistce?
  4. Nie do wiary, gdzie był Jarosław Kaczyński w chwili ogłoszenia wyników wyborów. Skupił się na jednej rzeczy
  5. Agata Duda wybrała się na zakupy. Wyborczy stres rozładowała w sklepie. Nie zgadniecie, którym
  6. W końcu. Rafał Trzaskowski zabrał głos po wyborach, skierował słowa do Andrzeja Dudy

Źródło: 02.pl
 

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.