Rafał Trzaskowski ma bardzo ważne wieści dla wszystkich Polek i Polaków. Polityk, który w ostatecznym starciu przegrał w walce z Andrzejem Dudą, nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Jak się okazuje, prezydent Warszawy szykuje coś wielkiego, ale dopiero teraz zapowiedział, co wydarzy się już za kilka tygodni. 5 września wszyscy będą mogli zobaczyć to na własne oczy.

Rafał Trzaskowski w trakcie kampanii prezydenckiej zyskał wielu sympatyków i sprzymierzeńców, którzy nie tylko dopingują jego działaniom, ale również działaniom Małgorzaty Trzaskowskiej. Teraz, prezydent Warszawy postanowił zwrócić się do nich z ważnym apelem. Polityk ma ważną wiadomość dla wszystkich Polaków.

Rafał Trzaskowski apeluje do Polaków

Rafał Trzaskowski od początku utrzymywał, że będzie walczył ponad podziałami. Teraz, po ostatnich wydarzeniach, jakie mały miejsce w Polsce, a przede wszystkim w Warszawie, polityk postanowił zaapelować do wszystkich Polaków. Ma bardzo ważną wiadomość. 

– Domagamy się szanowania wrażliwości mniejszości okażmy szacunek dla wrażliwości innych, nawet jeśli uważamy tę wrażliwość za przesadzoną – ogłosił na swoim koncie na Facebooku Rafał Trzaskowski. – A do wszystkich moich sympatyków apeluję, nie poddawajmy się emocjom – dodał polityk, który przyznał się do oblewania pomnika Dzierżyńskiego walerianą. 

Niespodziewanie, prezydent Warszawy zapowiedział jedną, niezwykle ważną i utrzymywaną w tajemnicy rzecz. 

  1. Klamka zapadła, Sejm już podjął decyzję. Chodzi o miliony Polaków
  2. Katarzyna Dowbor jest nieuleczalnie chora. „Oko wychodziło mi w szypułkach, miałam wahania wagi”

Rafał Trzaskowski ma pilne informacje

Rafał Trzaskowski postanowił ogłosić jeszcze jedną, bardzo ważną rzecz. Jak się okazuje, polityk, który kandydował na głowę państwa, nie ma zamiaru się poddać. Przemówił w mocnych słowach.

– Ja wiem, gdzie płynę i co chce zmienić w Polsce. Jeśli chcecie tam płynąć ze mną, zapraszam. Już 5 września zaczynamy długi marsz nowego ruchu. Dla wszystkich starczy miejsca – zapowiedział Rafał Trzaskowski.

Czego powinniśmy się spodziewać? Wygląda na to, że wszyscy powinniśmy przekonać się na własne oczy.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Rafał Trzaskowski zaapelował do Polaków. Polityk przekazał bardzo ważne informacje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Samolot runął na ziemię, wszyscy nie żyją. Tragiczne doniesienia z polskiej miejscowości
  2. Pies „ratujący” swoją właścicielkę. Najlepsze, co dziś zobaczysz, dobry humor gwarantowany do końca dnia
  3. Obierzesz jajko w trzy sekundy, jeśli zastosujesz jeden trik. Najszybsza i banalnie prosta metoda podbija sieć
  4. Dawid Woliński pokazał mieszkanie, fanów zatkało. Przez jedną rzecz wylało się morze krytyki
  5. A jednak, już w sierpniu zrobimy niedzielne zakupy w Lidlu, Biedronce, Auchan i i innych sieciach. Jest konkretna data

źródło: warszawawpigulce.pl

 

Poprzedni artykułWielka radość w życiu Lewandowskich. Robert jest wniebowzięty, pozostało już tylko czekać
Następny artykułNie miała pojęcia, że jest w ciąży. Urodziła na ulicy, dziecko wypadło na chodnik
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.