Rafał Trzaskowski wczoraj niczego nieświadomy odbył całą drogę do pracy w towarzystwie dziennikarzy, którzy dziś zrelacjonowali jego zaskakujące zachowania. Prezydent Warszawy nie schodzi z celownika wciąż zainteresowanych nim mediów. Co wyrabiał prezydent tuż przed ważną konferencją dotyczącą Czajki?

Rafał Trzaskowski to osoba, która wciąż przyciąga ogromną uwagę mediów, ale także obywateli. Polityk w ciągu tego roku zdążył skupić na sobie wzrok wszystkich, osób, które go popierają i osób, które szukają wciąż jego wpadek. Tym zadaniem zajęli się dziennikarze Super Expressu, którzy we wczorajszym wyjątkowym dniu postanowili nie spuszczać z prezydenta oka.

Rafał Trzaskowski – co on robił w dniu bez samochodu?

Prezydent jak co rano, wybrał się do pracy metrem, a dziennikarze postanowili mu towarzyszyć. Jak co roku, wczorajszego dnia czyhali na wpadkę warszawskich urzędników,  wczoraj był bowiem Dzień bez samochodu, podczas którego można było skorzystać za darmo z komunikacji miejskiej, co miałoby zachęcić ludzi do pozostawienia swoich samochodów na parkingu.

Chętni sprawdzić, czy Trzaskowski będzie świecił przykładem i zamiast auta wybierze komunikację miejską, dziennikarze podążali za nim z Ursynowa, gdzie mieszka polityk, aż pod Urząd Miasta. Byli więc świadkami zaskakującego zachowania. Trzaskowski mimo wyłączenia kasowników i wywieszonej wszędzie informacji, postanowił skasować bilet, wprawiając dziennikarzy w osłupienie. 

  1. Ministerstwo Edukacji Narodowej przekazało najnowszy komunikat. Pilne wieści dla tysięcy rodziców, sytuacja jest poważna
  2. Jej słowa mogą zaboleć polskich emerytów. Maryla Rodowicz o swojej sytuacji finansowej
  3. Trwa dramatyczna walka o życie nastolatki. Porażające wieści z południa kraju, sprawca uciekł

Czemu Trzaskowski skasował bilet?

Zaintrygowani zachowaniem prezydenta Warszawy dziennikarze SE postanowili podejść i spytać, dlaczego kasuje bilet, w dniu, który na pewno wraz z Zarządem Transportu Miejskiego przygotowywał. Okazało się, że prezydent po prostu chciał sprawdzić, czy system działa i kasownik faktycznie nie przyjmuje biletu.

Dalsza droga do pracy przebiegła prezydentowi spokojnie. Najpierw czytał książkę Silvy, a później grał w pasjansa. Zaczepiony na przejściu dla pieszych przez kobietę, zrobił sobie z nią zdjęcie i pognał do ratusza. Reszta współpracowników Trzaskowskiego także dbała o to, by nie dać się złapać w samochodach. Choć dziennikarze ustalili, że urzędnicy parokrotnie korzystali z miejskich limuzyn.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Rafał Trzaskowski
Fot. Jakub Kaminski/East News

Trzaskowski wciąż znajduje się pod ostrzałem mediów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mama Madzi ujawniła porażającą prawdę o życiu w więzieniu. Była traktowana w wyjątkowo podły sposób
  2. Z ostatniej chwili: samolot z prezydentem miał zderzenie. Fatalne informacje za granicy
  3. Karolina: ”Dowiedziałam się, że chłopak mnie zdradza. Zemściłam się, ale nie przewidziałam jednego, teraz mi wstyd”
  4. Kobieta znalazła w ogródku dziwne, niebieskie jajka. Udało jej się nagrać moment wyklucia, niezwykłe
  5. Krzysztof Jackowski zdradził swoje dwie, porażające wizje. Jasnowidz zwiastuje wielkie zmiany, mamy się czego obawiać?
  6. Dopada cię jesienna chandra? Dodaj do kawy jedną porcję przyprawy, od razu poczujesz ulgę

Źródło: se.pl

 

Poprzedni artykułKobieta nie żyje. Ciało bydgoszczanki odnaleziono na balkonie, osierociła 5 dzieci
Następny artykułZ ostatniej chwili: Tragiczna śmierć w dniu urodzin. Polacy pogrążeniu w smutku i żalu, wszyscy żegnają cudowną osobę
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl