Rafalala to postać, która pojawiła się w mediach głównie za sprawą zmiany płci.  Sama siebie nazywa „artystką”, jednak w jej zachowaniu ciężko dopatrzeć się jakiejkolwiek sztuki. Teraz Internet zasypują filmiki z wulgarnym zachowaniem, którego Rafalala dopuściła się na nastolatce. 

Chociaż celebrytka jeszcze jakiś czas temu była broniona przez ludzi, że ze względu na swoją inność powinna być traktowana na równi z innymi osobami, to ona sama, chyba nie zamierza dobrze traktować innych. Udowodniła to nie raz swoimi wybuchami impulsywności, ale teraz zdecydowanie przesadziła, kiedy dopuściła się wulgarnego ataku na nastolatkę.

Relacja patologicznego zachowania na Snapchatcie

Rafalala spacerując ulicami centrum Warszawy, natknęła się na nastoletnią dziewczynkę. Jak wynika z jej relacji, ta śmiała się jej w twarz, więc był to doskonały powód, aby wyzwać dziewczynkę i do tego opublikować nagranie w social mediach.

Na nagraniu widać, że dziewczynka jest w ogromnym szoku. Pomimo tego, że zaczęła przepraszać Rafalale, ta oblała ją kawą i nie przestawała obrażać.

Śmiejesz się komuś w twarz? Nie k***a, śmiejesz się komuś w twarz? To jest k***a śmieszne, co cie k***a śmieszy we mnie? Nie k***a ze mnie się śmiałaś. I mów prawdę, a nie przepraszasz, śmiałaś się ze mnie! – wykrzyczała Rafalala oblewając dziewczynkę.

Dziewczynka usiłowała uspokoić agresywną „artystkę”, zaprzeczała temu, co mówił i przepraszała, a to jeszcze bardziej napędzało Rafalale do agresji.

Śmiałaś się ze mnie, bo mi się śmiałaś w twarz k***a! Mów prawdę k***a, przyznaj się, bo ja nie jestem głupia! Dlaczego się k***a ze mnie śmiałaś? A teraz k***a jak wyglądasz? Może ja się k***a pośmieję z ciebie? Idź k***a idiotko! – dokończyła swoje wyładowanie agresji.

Sprawa została zgłoszona na policję

Jak podają media, sprawa została zgłoszona na policję przez internautów. Stwierdzili, że nie można Rafalali puścić patologicznego zachowania płazem.

Sama Rafalala zdaje się nie przejmować zaistniałą sytuacją i przy zupie, postanowiła odnieść się do incydentu z dziewczynką.

Niektórzy gratulują, niektórzy uważają, że przesadziłam… jestem impulsywna, jestem człowiekiem, nie jestem robotem. Jeżeli ktoś mnie mija i komentuje mnie i to jest k***a osoba, która ma, nie wiem, 12-13 lat i śmieje mi się w twarz… no to k***a, niech liczy się z konsekwencjami – podsumowała swoje zachowanie celebrytka.

Myślicie, że odpowie za swoje agresywne zachowanie w stosunku do dziecka?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Podczas programu na żywo… ZDJĘŁA SWÓJ NOS. Poznaj historię oszpeconej kobiety
  2. Mariah Carey zmaga się z chorobą psychiczną. Jej hity zna każdy
  3. Fani załamani. Maciej Orłoś odchodzi