Rak na zawsze zmienił życie Weroniki Książkiewicz. Po dramatycznym okresie, w którym musiała walczyć o swoje zdrowie, przewartościowała wiele spraw. Musiała zmienić priorytety, aby pogodzić się z przeszłością i walczyć z problemami związanymi z bolesnym rozstaniem.

Weronika Książkiewicz nie ukrywa, że w ciągu ostatnich dziesięciu lat przeżyła wiele. Rak i zakończenie związku z ojcem swojego syna były dla niej bardzo trudne. Szukała sposobów na przetrwanie, ale tylko jeden z nich okazał się skuteczny i jest mu wierna do dziś. Wyznała, że bez tego byłoby jej bardzo ciężko.

Weronika Książkiewicz: rak

Być może udział w Tańcu z gwiazdami uratował jej życie. Aktorka brała udział w programie w 2009 roku. Podczas jednej z prób zorientowała się, że ma kłopoty z czuciem w łydce, nie była to jednak kontuzja. W lekarskim gabinecie usłyszała przerażającą diagnozę: rak kręgosłupa.

Konieczna była pilna operacja. Chirurdzy przeprowadzili skomplikowany zabieg usunięcia nerwiaka. Na szczęście wszystko przebiegło pomyślnie i obyło się bez powikłań. Dziś Weronika Książkiewicz jest w pełni zdrowa, ale to wydarzenie zostawiło w niej ślad na zawsze.

Weronika Książkiewicz: wiara

Rok później na świecie pojawił się syn aktorki, Borys. Niestety, związek z jego ojcem developerem Krzysztofem Latkiem nie należał do udanych. Rozstanie było trudne i bolesne, kwestię opieki nad dzieckiem musiał rozstrzygnąć sąd. Młoda mama nie radziła sobie najlepiej. Ukojenia szukała w kabale, mistyczno-filozoficznej szkole judaizmu.

rak
filmpolski.pl

Wyjazdy do Izraela i sesje z nauczycielem kabały bardzo jej pomogły, ale nie sprawdziły się na dłuższą metę. Weronika Książkiewicz w domowym zaciszu zaczęła się wtedy zwracać do Boga. Dziś jest pewna, że dzięki temu przetrwała trudny okres swojego życia. Zawsze podkreśla, że jest bardzo wierząca, a odkąd się nawróciła, stała się lepszym człowiekiem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

RAK
filmpolski.pl

Weronika Książkiewicz walczyła z rakiem, a niedługo później przeżyła bolesne rozstanie.

RAK
filmpolski.pl

Spokój odzyskała dzięki wierze. Uważa, że przez rozmowy z Bogiem staje się lepszym człowiekiem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wrocławskie zoo ratuje gatunek, który niemal w Polsce wyginął. Niezwykle rzadkie zwierzęta trafiły do ogrodu
  2. Finał programu The Voice of Poland za nami. Wiemy, kto wygrał
  3. Viki Gabor padła ofiarą rasistowskich komentarzy. Sprawą zajmie się prokuratura
  4. Nie żyje uwielbiany YouTuber. Miał zaledwie 29 lat
  5. Szczere wyznanie Kingi Rusin zwala z nóg. Nie jest pewna swojej przyszłości, jej słowa mogą zaboleć wielu fanów

Źródło: pomponik.pl

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl