Rak – plaga dzisiejszych czasów i choroba, która całkowicie potrafi odebrać nadzieje. Uwielbiany aktor i prezenter, który przez lata zmagał się z nowotworem pęcherza moczowego, choć dożył pięknego wieku, nie był w stanie pokonać raka. 
Rak pęcherza moczowego to choroba, na którą cierpiał uwielbiany prezenter i aktor. Prowadzący jednego z najpopularniejszych programów, zmarł w poniedziałkowy poranek 02.03.2020.

Nie żyje James Lipton: rak pęcherza

Nie żyje James Lipton. Rak pęcherza moczowego, na którego chorował uwielbiany aktor i prezenter, doprowadził do śmierci mężczyzny w poniedziałek 2 marca, lokalnego czasu w Nowym Jorku. Smutne informacje podała żona mężczyzny, była modelka Kedakai Turner.
– Można tak wiele powiedzieć o Jamesie Liptonie, ale jestem pewna, że chciałby zostać zapamiętany przede wszystkim jako ktoś, kto kochał to, co robił, i miał ogromny szacunek dla wszystkich, z którymi pracował – powiedziała żona Jamesa Liptona w rozmowie z TMZ.
Gwiazdor, który od lat gościł na ekranach telewizorów, zmarł w wieku 93 lat.

Kim był James Lipton?

James Lipton był prowadzącym kultowego programu, który stał się prawdziwą legendą telewizji. Premierowy odcinek Inside Actors Studio wyemitowano w 1994 roku. Od tego czasu, przez ponad 20 lat, przyciągał on przed ekrany miliony widzów.

James Lipton w swoim show gościł największe gwiazdy kinematografii. Program nadawano w 125 krajach. Mężczyzna zasłynął również jako aktor, pisarz i autor tekstów.

James Lipton zmarł 2 marca 2020 w swoim domu w Nowym Jorku, otoczony najbliższymi mu ludźmi. Rak pęcherza moczowego odebrał Ameryce niezwykłego dziennikarza, uwielbianego przez gwiazdy i miliony widzów na całym świecie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rak
Screenshot Larry King, YouTube

James Lipton przeprowadził w swoim życiu setki wywiadów z najbardziej utalentowanymi artystami świata filmu. Sam również często opowiadał o swoim życiu i zawodowych dokonaniach tak jak w rozmowie Z Larrym Kingiem.

rak
fot. screen YouTube.com Wall Street Journal

W wieku 93 lat zmarł James Lipton.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rodzinny dramat gwiazdy Rodzinka.pl. Jej synek trafił do szpitala, każdy może zarazić się jak on
  2. Poruszający wpis Martyny Wojciechowskiej. Pobicie, gwałt i niesamowita podróż kobiety
  3. Kotlety z kurczaka a’la KFC. Banalnie prosty trick na chrupiącą panierkę
  4. Starszy mężczyzna wyrzucił pieniądze przez okno. Powód łamie serce
  5. Gwiazda Polsatu przeszła spektakularną metamorfozę. Schudła 8 kg w 3 miesiące, ciężko ją poznać
  6. Lidl ostrzega, pilnie wycofano ze sklepów uwielbiany napój. Ujawnione, jego skład jest powalający
źródło: kultura.onet.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.