Rak to tragiczna diagnoza, którą Anna Puślecka usłyszała w tym roku. W środę gwiazda opowiedziała o tym jak wygląda jej leczenie i o koszmarnej sytuacji w służbie zdrowia. Jej leki kosztują aż 600 zł! To nie my jesteśmy chorzy, a kraj, w którym żyjemy, skomentowała dziennikarka. 

Gwiazda Dzień dobry TVN od lat organizuje liczne wydarzenia związane z modą. Niestety, w maju zdradziła, że dotknął ją rak piersi. Od tego czasu nie boi się dzielić się z innymi za pomocą mediów społecznościowych przebiegiem swojej choroby i leczenia. Teraz pokazała ile musi wydawać na potrzebne jej leki. Ceny zwalają z nóg.

Anna Puślecka: rak zaatakował ją nagle

Anna Puślecka nie poddaje się w zmaganiach z rakiem. Gwiazda chętnie dzieli się swoim życiem z poważną chorobą na Instagramie. Chce pokazać jak największej liczbie osób jak ważne jest leczenie. Teraz jednak postanowiła wyjawić jakie wyrzeczenia się z nim łączą.

Gwiazda TVN zdradziła, że roczna terapia kosztuje ją ponad 140 tysięcy złotych. Anna Puślecka jasno obwinia za tę chorą sytuację państwo i służbę zdrowia, ponieważ okazało się, że lek, którego potrzebuje jest refundowany we wszystkich innych krajach Unii Europejskiej.

Rak, który dotknął Puślecką oznacza wymagające leczenie. Ekspertka od mody na swoich Instastories pokazała jak bardzo wymagające dla jej portfela ono jest. Okazało się, że trzy tabletki, które musi brać co rano kosztują… 600 zł.

Anna Puślecka: leczenie

Pełna goryczy i słusznego gniewu Puślecka skomentowała swoje leczenie i sytuację w służbie zdrowia w rozmowie z Plejadą:

– Ta refundacja nie jest dla wszystkich. Ona ma bardzo wiele ograniczeń. Jest to zrobione tak, żeby, jak najmniej osób dostało lek. Trzeba brać go codziennie przez 21 dni, potem siedem dni przerwy, a potem znowu – tłumaczy stylistka.

Wielu kobiet po prostu nie stać na taki lek. W mediach zostało to ładnie wygłuszone, a mówiono o sukcesie i zwycięstwie ministra zdrowia z początku września. To nie sukces, to jest porażka – mówi zdenerwowana Puślecka.

tvn
fot. instagram.com @annapuslecka

Gwiazda przez to jest zmuszona do dalszej pracy, gdy powinna wypoczywać. Aby było ją stać na leczenie, musi podejmować kolejne zobowiązania zawodowe. Rak zbiera żniwo także w finansach Anny Puśleckiej. Jak sama powiedziała:

– Ja czyszczę swoje konto do cna. Staram się o nowe zlecenia, choć powinnam odpocząć. Co z osobami, które zarabiają trzy tysiące złotych lub mniej i są zdane jedynie na zbiórki publiczne organizowane w Internecie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna puślecka rak
instagram.com/annapuslecka

Rak piersi dotknął Annę Puślecką.

anna puślecka RAK
fot. instagram.com @annapuslecka

Gwiazda musi wydawać setki tysięcy złotych na leczenie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nietypowy pomysł Francuzów. Szafa przystosowana do ukrywania kochanka
  2. Słowa Marty Kaczyńskiej zdenerwują jej stryja? Wypowiedziała się na temat tęczy
  3. Opiekunka znęcała się nad 71-latką chorującą na Alzheimera. Tłumaczenia kobiety są wstrząsające
  4. Znana piosenkarka wylądowała w szpitalu. Wspiera ją jej nowy partner
  5. W ciągu 16 lat poroniła 18 razy. Za 19 razem lekarzem odkryli rzecz, która na zawsze zmieniła jej życie
  6. Chłopak dał jej naszyjnik i nosiła go prawie 2 lata. Ale nawet nie podejrzewała, co znajduje się w środku
Poprzedni artykułNikola Furman zdradziła powód odejścia z „Top model”. Wbrew pozorom nie chodzi o ciążę
Następny artykułPan młody prawie popłakał się ze śmiechu tuż przed ślubem. Jego świadek zrobił mu najlepszy możliwy kawał
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.