Rak odebrał życie słynnej dziennikarce Polskiego Radia. Kobieta miała zaledwie 42 lata, W ostatnim czasie zmagała się z nawrotem choroby nowotworowej. O jej śmierci poinformowała stacja Biełsat TV, w której pracowała.

Gdy media obiegła informacja na temat choroby dziennikarki, wiele osób nie mogło w to uwierzyć. Nawet po kilku wykańczających sesjach chemioterapii i operacjach rak nie chciał dać za wygraną. Ostatnie dni życia dziennikarka spędziła w szpitalu. Karolina Rusinowicz zmagała się z chorobą nowotworową przez wiele lat.

Rak odebrał życie dziennikarce

Karolina Rusinowicz przez wiele lat była związana z białoruską redakcją Polskiego Radia. Wiadomość o jej śmierci wzbudziła wielkie poruszenie w środowisku dziennikarskim.

– Miała 42 lata i urodziła się na Białorusi, w polskiej rodzinie mieszkającej w Lidzie. Do Polski przeniosła się na stałe w 1996 r. i zamieszkała w Warszawie, gdzie skończyła dziennikarstwo na UKSW – cytuje stację Biełsat TV portal tvp.info.

Dziennikarka zmarła niedługo po urodzinach stacji Biełsat TV, w której pracowała, dokładnie 11 grudnia. O jej śmierci poinformowała stacja.

– Nasza koleżanka odeszła dokładnie dzień po 12. urodzinach Biełsatu. Przez wiele lat samodzielnie organizowała tę imprezę. Zajmowała się promocją stacji, a przedtem pracowała również w polskiej redakcji internetowej kanału – możemy przeczytać na stronie belsat.eu.

Cała stacja pogrążona w żałobie

Rusinowicz miała ogromną wolę walki i przez wiele miesięcy nie dawała za wygraną. Przekazujemy najszczersze wyrazy współczucia rodzinie i bliskim dziennikarki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rak
belsat.eu/

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tajemnicza choroba od lat wyniszcza Tomasza Lisa. Trafił do szpitala, ale tragedia zaczęła się dużo wcześniej
  2. Nowe informacje ws. Tomasza Lisa. „Jego stan jest ciężki”
  3. Policjanci znaleźli w jego domu dziwnie wyglądającą lalkę. Kiedy ją powąchali, zamarli
  4. Royal Baby w drodze. „Książę i Księżna z ogromną przyjemnością ogłaszają…”
  5. Dostała kopertę od nieznajomego w pociągu. Było na niej napisane „Otwórz za 10 sekund”
  6. Lekarze nie mieli innego wyjścia. Żona Krzysztofa Krawczyka przekazała nowe informacje ws. zdrowia gwiazdora