Rak płuc doprowadził do śmierci córki uwielbianej i rozpoznawanej na całym świecie aktorki. Kobieta przegrała nierówną walkę z długą i wykańczającą chorobą. Druzgocącą informację, która szturmem obiegła media, potwierdziła najbliższa rodzina. Córka legendy kina zmarła we własnym mieszkaniu.

Córka cenionej gwiazdy zmarła po długiej i ciężkiej chorobie. Jej ciało znalezione zostało w domu. Smutne wieści dotyczące jej nagłego odejścia w mediach społecznościowych potwierdziła rodzina. Najbliżsi zmarłej przykre doniesienia owiali wzruszającym i ckliwym komentarzem.

Rak odebrał życie córki legendarnej aktorki

Cathy Crawford LaLonde przegrała nierówną walkę z rakiem płuc. Kobieta zmarła w wieku 72-lat we własnym mieszkaniu. Była córką legendy kina, Joan Crawford. Aktorka w 1947 roku zaadaptowała ją i jej siostrę bliźniaczkę Cindy. Biologiczna matka dziewczynek zmarła w Dyersburgu, miasteczku w stanie Tennessee. Przykrą wiadomość potwierdziła rodzina Cathy.

-Prowadziła swoje życie, czując się błogosławiona, że miała okazję do świetnej edukacji, podróżowania po całym świecie i wychowania, które ukształtowało ją i przekształciło w kobietę, którą się stała- mówili najbliższy zmarłej.

Kim była Cathy Crawford LaLonde?

Cathy Crawford LaLonde zaraz po zaadoptowaniu przez nagrodzoną Oscarem aktorkę Joan Crawford, rozpoczęła nowe życie w Brentwood w Los Angeles. Uczęszczała do Vernon Court Junior College i Fashion Institute of Technology. W 1968 roku wzięła ślub. Jej małżeństwo trwało 16 lat.

Crawford podobnie jak jej znana matka, pojawiała się na małym i wielkim ekranie. Rozpoznawalność przyniosła jej rola w filmie Boogie na wrotkach 1979 roku oraz serialach Mike Douglas Show i What‚s My Line?.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rak
wikipedia.org

Rak płuc doprowadził do śmierci córki legendy kina, Joan Crawford.

Rak
wikipedia.org

Nagrodzona Oscarem Joan miała pięcioro dzieci.

Rak
wikipedia.org

Córka Joan Crawford została adoptowana w 1947 roku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pacjent wyskoczył z pędzącej karetki. Tragedia na jednej z polskich dróg
  2. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  3. Jolanta Kwaśniewska w młodości wyglądała fenomenalnie. Na starych zdjęciach ma długie włosy
  4. Gość ”Pytania na śniadanie” wyproszony ze studia. Wszystko przez serduszko WOŚP
  5. Rocznica ślubu, którą zapamiętają na zawsze. Kobieta zaskoczyła męża niespodziewanym wyznaniem
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.