Rak mózgu był przyczyną śmierci uwielbianego aktora, znanego z wielu seriali, w tym tych emitowanych na TVP i Polsacie. Niestety świat właśnie dowiedział się o jego śmierci. Artysta ukrywał, że choruje na nowotwór. Miał 70 lat.

Aktor znany z wielu kultowych produkcji ukrywał swoją chorobę, jaką był rak mózgu. Fani nie wiedzieli, że gwiazdor od kilku lat walczy o życie, teraz rozpaczają. To ogromna strata dla wszystkich.

Nie żyje Marcus Smythe

Marcus Smythe nie żyje, zmarł 20 sierpnia, w domu w La Crescenta w Kalifornii, miał 70 lat.  Polskim widzom dał się poznać przede wszystkim w takich produkcjach jak Inny świat, Szpital miejski, Beverly Hills 90210, Szpital Dobrej Nadziei czy Siódme niebo. Tę smutną informację dopiero niedawno przekazała jego rodzina.

Aktor wziął udział w wielu produkcjach ponad 30 razy. Grał również w filmach, ale nie z takim samym powodzeniem co w serialach. Zasłynął jako przystojniak, występując w kultowych już operach mydlanych takich jak Search For Tomorrow czy Guiding Light.

  1. Paweł Wilczak poważnie choruje. Ma nadzieję, że nie dojdzie do najgorszego
  2. Andrzej Duda zarażony koronawirusem? Niepokojące doniesienia na temat prezydenta

Rak mózgu był przyczyną śmierci znanego aktora

Śmierć Marcusa Smythe’a była dużym zaskoczeniem, podobnie jak jej przyczyna. Aktor od trzech lat zmagał się z nowotworem mózgu, o czym wiedziała tylko rodzina. O jego odejściu najbliżsi poinformowali w nekrologu na łamach Los Angeles Times. Przy okazji wydali specjalny apel.

Krewni zmarłego zachęcają, żeby nie wydawać pieniędzy na kwiaty, ale zamiast tego wesprzeć wybraną przez siebie organizację charytatywną lub Demokratów w zbliżających się wyborach.

– Rodzina pragnie utwierdzić wszystkich w przekonaniu, że pandemia jest prawdziwa i prosi wszystkich o noszenie masek – czytamy na łamach Los Angeles Times.

Pragniemy złożyć najgłębsze wyrazy współczucia. Niestety to nie pierwsza śmierć, o której dzisiaj informowaliśmy.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 
Nie żyje Marcus Smythe.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: minister zdrowia zdradził, co stanie się już niedługo. Dotyczy wszystkich Polaków
  2. Jurek Owsiak jest wściekły. Publicznie nie przebierał w słowach
  3. Katarzyna Warnke okradziona w ”Dzień dobry TVN”. Straciła jedną z najważniejszych rzeczy
  4. Najgorsze znaki zodiaku w historii. Lepiej trzymać się od nich z daleka, są mistrzami manipulacji
  5. Kupiłeś ostatnio kurczaka? GIS pilnie wycofuje drób z popularnego sklepu, wykryto Salmonellę
  6. Agnieszka kochała kawę ponad wszystko, postanowiła dodać szczyptę nowości, oniemiała po pierwszym łyku

Źródła: nypost.com, wp.pl

 

Poprzedni artykułMama zamarła na widok oświadczenia, które syn przyniósł ze szkoły. ”Jestem bez wyjścia. Muszę podpisać”
Następny artykułNajpierw śmierć męża, teraz kolejny dramat. Los nie oszczędza Ireny Santor, wyrazy współczucia
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl