Rak piersi doprowadził do śmierci gwiazdy The Voice. Kobieta miała zaledwie 43-lata. O schorzeniu, z którym zmuszona była się zmagać, dowiedziała się w lipcu 2013 roku. To jednak nie powstrzymało jej, aby sprawdzić swoje umiejętności wokalne w uwielbianym programie telewizyjnym. 

Gwiazda The Voice zmarła w szpitalu 29 stycznia 2020 roku. Kobieta miała 43 lata i chorowała na raka piersi. 20-tygodniowa terapia, którą przeszła okazała się bezskuteczna. Pomimo druzgocącej diagnozy wiedziała, że nie zamierza się poddać. Postanowiła zgłosić się do popularnego talent show. 

Rak piersi doprowadził do śmierci gwiazdy The Voice 

Natasha Stuart zmarła 29 stycznia 2020 roku w jednym ze szpitali w Sydney. 43-latka w lipcu 2018 roku usłyszała diagnozę, której prawdopodobnie nigdy nie mogłaby się spodziewać. Chorowała na raka piersi. Pomimo tego, że niemal natychmiast poddana została 20-tygodniej terapii, choroba nie dawała za wygraną.

Diagnoza, którą usłyszała, nie powstrzymała jej jednak przed spełnieniem swojego największego marzenia. Jak sama przyznawała, nigdy nie widziała w telewizji kobiety, chorującej na raka. Postanowiła być pierwsza.

-Uznałam, że ważne jest, aby się tam pokazać, bo wcześniej nie widziałam w telewizji kobiet, które wyglądają jak ja, czyli takich, które przechodzą terapię- mówiła wokalistka.

Kim była Natasha Stuart?

Natasha Struart była uczestniczką w 8 sezonie australijskiego The Voicektóry w telewizji emitowany był od maja do lipca 2019 roku. Podczas przesłuchań w ciemno wykonała utwór I Was Here, Beyonce, którym powaliła na kolana. W mgnieniu oka odwróciły się wszystkie cztery fotele jurorskie. Ostatecznie trafiła do grupy wokalistki Delty Goodreem.

Swoją przygodę z programem zakończyła na etapie odcinków na żywo. To jednak nie był koniec jej muzycznej kariery. Wystąpiła m.in. w chórkach Michaela Boltona, Boya George’a czy Guya Sebastiana.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Rak piersi
Screen z nagrania Youtube

Rak piersi doprowadził do śmierci 43-latki. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: 500 osób w Polsce monitorowanych w kontekście koronawirusa
  2. Dostaniesz nawet 10 tysięcy złotych. Masz starą kartkę na żywność, książeczkę mieszkaniową i inne?
  3. Imbir może być szkodliwy dla zdrowia. Za żadne skarby go nie jedz, jeżeli spełniasz choć jeden z warunków
  4. Małgorzata Rozenek-Majdan poroniła ciążę bliźniaczą. Gwiazda była w prawie 11 tygodniu
  5. Nie żyje gwiazda muzyki. Przed śmiercią wysłała wiadomość do rodziny, wyskoczyła z 14 piętra
  6. Zdjęcie Dagmary zelektryzowało fanów. Pokazała się z wyjątkowym mężczyzną, wiemy kim jest
Poprzedni artykułNa zdjęciu ukryła się pantera. 93% z nas nie jest w stanie jej dostrzec
Następny artykułGwiazda „Królowych życia” w młodości. Pokazała zdjęcie przed operacjami, piękna?
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.