Rak płuc odebrał światu utalentowaną pisarkę. Dzieła kobiety znane są na całym świecie, uwielbiają je tysiące. Teraz wszyscy fani pogrążyli się w żałobie. Okazuje się, że rodzina bardzo długo oczekiwała, zanim ogłosiła śmierć kobiety.

Jej dzieła znajdują się na liście bestsellerów na całym świecie. Uwielbiana amerykańska pisarka romansów zmarła po długiej i ciężkiej chorobie, z jaką się zmagała. Kobieta była znana i kochana na całym świecie. Rodzina była tak zdruzgotana jej śmiercią, że przez ponad miesiąc nie poinformowała opinii publicznej o jej odejściu.

Rak płuc odebrał światu pisarkę

Johanna Lindsey była amerykańską pisarką romansów. Wszystkie napisane przez nią książki znalazły się na liście bestsellerów magazynu New York Times. Kobieta odeszła z tego świata w wieku 67 lat, po tym, jak latami zmagała się z okropną chorobą, jaką jest rak płuc.

Kobieta wcześnie wyszła za mąż, zostając natychmiast przykładną panią domu. Młoda jeszcze wówczas dziewczyna czas umilała sobie, pisząc. W 1977 roku wydała swoją pierwszą książkę, która natychmiast okazała się przebojem. Wówczas Johanna Lindsey podjęła decyzję o tym, żeby częściej wydawać rzeczy, które stworzyła.

Odeszła uwielbiana pisarka

Lindsey Lohan odeszła w wieku 67 lat, dużo wcześniej, niż można się było spodziewać. Poza zmaganiem się z chorobą, jaką był rąk płuc, kobieta była raczej zdrowa. Zmarła 27 października, rodzina jednak była zbyt wstrząśnięta, żeby wcześniej opowiedzieć o jej odejściu opinii publicznej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

facebook.com Johanna Lindsey Novelas

ZOBACZ TEŻ:

źródła: o2.pl, wikipedia.org

Poprzedni artykułBrat Anny Kalczyńskiej to niezły przystojniak. Pokazał się w programie prowadzonym przez siostrę
Następny artykułKupiła świąteczną ozdobę na wyprzedaży. Minęło trochę czasu, zanim zorientowała się, co przyniosła do domu
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego