Publiczność przychodząca na koncerty zawsze chce być jak najbliżej sceny i znajdującego się na niej artysty. Ralph Kaminski postanowił wyjść naprzeciw swoim fanom i sam zanurkował w tłum. Do sieci trafiło nagranie z jednego z występów gwiazdora.

Muzyk nie może obecnie narzekać na brak obowiązków zawodowych. Piosenkarz koncertuje po całej Polsce, a już pod koniec miesiąca odbędzie się premiera jego najnowszej płyty „Bal u Rafała”, która jest trzecim solowym albumem gwiazdora.

W oczekiwaniu na premierę wokalista występuje ze swoimi najpopularniejszymi utworami w wielu miastach Polski. Na swoim profilu na Facebooku zamieścił filmik, który pozwala nam zobaczyć, jaka niesamowita atmosfera panuje podczas jego występów.

Ralph Kaminski zszedł ze sceny i zanurkował w tłum

Wokalista dodał na swój oficjalny profil na Facebooku filmik z jednego z występów. Gwiazdor podzielił się nagraniem z koncertu z Kielc, podczas którego ludzie wykazywali się niesamowitą energią i chęcią do zabawy. W pewnym momencie Ralph Kaminski zeskoczył ze sceny i dołączył do publiczności. Piosenkarz spacerował między fanami i wspólnie z nimi śpiewał swoje najpopularniejsze utwory.

Fani nie kryli zachwytu nad zachowaniem wokalisty. Wielu wielbicieli zbiło z nim piątkę albo po prostu podało mu rękę. Szczęśliwcy mieli szansę przytulić gwiazdora albo nawet zaśpiewać z nim wspólnie do mikrofonu fragment jego piosenki. Nie da się ukryć, że w amfiteatrze panowała niesamowicie przyjacielska atmosfera.

W komentarzach wielbiciele muzyka postanowili dać upust swoim emocjom. Ci, którzy nie mogli być na koncercie w Kielcach, zazdroszczą tym, którzy mieli okazję w taki sposób spędzić czas z artystą. Wszyscy zgodnie uważają, że Ralph Kamiński dał świetne show, którego publiczność długo nie zapomni.

„Jak ja bym chciała tam być, zazdroszczę. Marzenia się spełniają może kiedyś. Pięknie”

„Pięknie i to wyjście dla ludzi, a nie krok w krok z ochroną. Brawo wielki szacun”

„Za każdym razem płaczę ze wzruszenia, jak oglądam te relacje.  To piękne, że jeden człowiek potrafi i chce dać radość i szczęście tłumom” – takie komentarze czytamy pod filmikiem z koncertu.

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Wodecki Uroczysty”. Ralph Kaminski wykonał przebój Zbigniewa Wodeckiego, widzowie podzieleni
  2. Ivan Komarenko uciekł z Warszawy w głąb Polski. Jego domem jest teraz „mały okręcik”
  3. Wygrywał nutki w „Jaka to melodia”, potem nagle zniknął. Co się z nim dzieje? Muzyk współpracuje z Wiśniewskim

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.