Ranczo: ukochana gwiazda z popularnego serialu TVP pojawi się w wielkim hicie stacji TVN, którego emisja jest planowana na najbliższą jesień. Nowa odsłona aktorki będzie bardzo zabawna, a widzowie na pewno szybko ją polubią!

Aktorka znana z produkcji takich jak Ranczo czy Miodowe lata wcieli się w rolę sprzątaczki, która zajmuje się porządkowaniem biura firmy Febo&Dobrzański. Będzie to rola – jak już łatwo się domyślić – w zupełnie nowej odsłonie uwielbianej BrzydUli! Fani zarówno seriali, jak i aktorki z pewnością będą zachwyceni.

Aktorka Rancza w nowej BrzydUli

Katarzyna Żak znana z roli Aliny w Miodowych Latach i oczywiście pani Solejukowej w Ranczu po raz pierwszy pojawi się w serialu BrzudUla. W rozmowie z Super Expressem jeden z członków ekipy filmowej przybliżył nieco sylwetkę sprzątaczki, w którą wcieli się aktorka:

Będzie więc prostą, zaniedbaną kobietą bez wykształcenia, która sobie lubi podśpiewywać pod nosem. Okaże się, że jest zdolna. Marzy więc, by wystąpić w programie typu Mam Talent! – wyznała osoba z produkcji.

  1. Mężczyzna pokazał zdjęcie karty do głosowania i wywołał burzę. Jest stanowisko MSZ
  2. Bardzo złe wieści dla wszystkich, ale zawierające cenną prawdę o kupowanych przez niemal każdego produktach z Biedronki, Lidla i innych. Unikaj ich
  3. Chciała ukryć siwe włosy, fryzjer ją zaskoczył. Gdy spojrzała w lustro, wiedziała, że ostatni raz zafarbowała włosy

Katarzyna Żak w nowej BrzydUli

Prace na planie serialu cały czas trwają. Julia Kamińska i Filip Bobek, odtwórcy głównych ról wciąż za pomocą swoich mediów społecznościowych relacjonują pracę na planie. Wiadomo już, że w serialu pojawią się znane dotąd postaci, bez których trudno byłoby sobie wyobrazić BrzydUlę.

Będą to między innymi Małgorzata Socha, Łukasz Garlicki, Maja Hirsch, Mariusz Zaniewski, Łukasz Simlat, Krzysztof Czeczot, Dominika Kluźniak, którzy zasilą szeregi drugiej części serialu TVN. Wśród nowych twarzy pojawi się między innymi: właśnie Katarzyna Żak, Magdalena Koleśnik, Karol Pocheć i Marcin Rogacewicz. Nie możemy się doczekać!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ranczo
instagram.com @katarzynazak.official

Katarzyna Żak wcieli się w rolę utalentowanej wokalnie sprzątaczki.

ranczo
Fot. kadr z serialu Ranczo

Postać Solejukowej zyskała ogromną sympatię widzów. 

ranczo
fot. kadr z serialu BrzydUla

Kontynuacja BrzydUli sprawi radość wielu fanom serialu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Antoni Macierewicz w bardzo ostrych i wulgarnych słowach. Puściły mu nerwy, wszystko opublikowane „zdrada i zaprzaństwo”
  2. Chcą zamknąć granice? Niepokojące doniesienia z południa Europy. Decyzja zapadła
  3. Była wokalistka Varius Manx jest sparaliżowana. Wiemy, jak wygląda jej życie lata po feralnym wypadku
  4. Podbiła serca widzów jako mała dziewczynka. Niewiarygodne, jak zmieniła się Zosia z „Rodzinki.pl”
  5. Nie żyje Dorota Janiczek. Ciało kobiety znaleziono w lesie na terenie Ornontowic
  6. Tragiczna śmierć wstrząsnęła mieszkańcami. Nie żyje Andrzej Radomski

źródło: gwiazdy.interia.pl, se.pl

 

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl