Ranczo to serial, który niegdyś był uwielbiany przez wielu polskich telewidzów. Nikt jednak nie zdaje sobie sprawy, że jeden z aktorów grających w produkcji, przeżył w swoim życiu prawdziwy dramat. Sylwester Maciejewski, znany widzom z roli Solejuka, z pewnością nie zapomni jednej rzeczy. –Będę to pamiętać, żeby do tego nigdy nie dopuścić- powiedział artysta w wywiadzie dla Rewii.  

Gwiazdor z serialu Ranczo, zanim stał się sławny, musiał zmierzyć się z wieloma życiowymi problemami. Choć dziś aktorowi wiedzie się dobrze i nie ma wielu problemów do zmartwień, nadal pamięta ciężkie czasy. 

Aktor z serialu Ranczo przeżył dramat

Sylwester Maciejewski od zawsze swoją karierę wiązał z aktorstwem i mimo tego, że przez wiele lat pracował w teatrze, nie miał stałego etatu, który zapewniłby mu stabilność finansową. Mężczyzna wspomina, że w pewnym momencie nie miał nawet czym opłacać rachunków. 

– Próbowałem dorabiać na różne sposoby, ale zmiana zawodu nie przyszła mi do głowy. Może jestem po prostu stworzony do aktorstwa. Tę pracę ubóstwiam i przez cały ten trudny czas wmawiałem sobie, że nie ma takiej rury, której nie można odetkać… i się odetkało – wspominał w wywiadzie dla TVP ciężkie czasy aktor znany z serialu Ranczo.

Nie jest to jednak jedyny taki przypadek. Gwiazdor z serialu zagranicznego był bezdomnym i żebrał o pieniądze, a dziś stacje się o niego biją, to niesłychane. 

  1. Uwaga: Z Bałtyku wyciągnięto kobietę. Jeżeli ją rozpoznajesz, natychmiast skontaktuj się z policją
  2. Hańba, nikt nie zauważył. Pan Artur spojrzał na bób z Biedronki i dostrzegł porażającą prawdę, teraz nagłaśnia ogromną aferę
  3. Paragon z polskiej restauracji zwala z nóg. Skandalicznie wysoki rachunek, za jedną pozycję 2700 zł do zapłaty

Ciężkie życie Sylwestra Maciejewskiego

Kiedy mężczyzna zmagał się z kłopotami finansowymi, okazało się, że ma nowotwór, co dodatkowo wpłynęło na jego stan psychiczny, całe szczęście miał przy sobie kochającą żonę, która okazała się dla niego nieocenionym wsparciem. 

Główną rolę w serialu Ranczo dostał, dopiero kiedy postanowił odejść z Teatru Powszechnego. W jego wypadku postawienie wszystkiego na jedną kartę okazało się właściwą decyzją, ponieważ nagle drzwi do kariery stały przed nim otworem. Do dziś jednak artysta nie zapomina, jak to było, gdy nie miał nic, uważa bowiem, że to właśnie motywuje go do działania. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ranczo
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA.

Ranczo było niegdyś uwielbianym serialem przez wielu Polaków.

Ranczo
fot. kadr z serialu „Ranczo”

Nikt jednak nie wiedział, że jeden z głównych aktorów, miał tak ciężkie życie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zaskakujące informacje tuż przed drugą turą wyborów, chodzi o Wiadomości TVP. Jest ważny haczyk
  2. Prezydent ma koronawirusa. Niepokojące wieści ze świata. Epidemia wymyka się spod kontroli
  3. Prezenterka „Pytania na śniadanie” przyznała się do dwóch zarzutów. Grozi jej gigantyczna kara, jest jej komentarz
  4. Widzowie kochali Anulę z „Wojny domowej”. Aktorka nagle zapadła się pod ziemię, zajęła się czymś kompletnie innym
  5. Koronawirus u rodziny Kardashianów. Wszystko wyszło na jaw przypadkiem, milczeli do końca
  6. Zachwytom nie ma końca. O 24 lata młodsza żona Sołtysika jest onieśmielająco piękna

Źródło: swiatseriali.inetria.pl

 

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.