Ranczo jest serialem, do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Emisja produkcji zakończyła się już 4 lata temu, jednak do dziś można oglądać powtórki przygód bohaterów ze słynnych Wilkowyj. Jeden z aktorów popularnego serialu Piotr Pręgowski opowiedział o swojej przeszłości. Łzy same napływają do oczu.

Serial Ranczo przez wszystkie lata swojej emisji cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów. Nie byłoby to możliwe bez niezwykle charyzmatycznych i utalentowanych aktorów. Udział w projekcji dla jednego z nich był przepustką do nowego życia. Piotr Pręgowski opowiedział bardzo wzruszającą historię ze swojego życia.

Ranczo. Piotr Pręgowski opowiedział historię z przeszłości

Jeden z najbardziej uwielbianych aktorów serialu Ranczo Piotr Pręgowski odgrywający rolę Patryka Pietrka opowiedział historię ze swojej przeszłości. Jak się okazuje uśmiechnięty i bardzo charyzmatyczny aktor nie zawsze miał z górki, a bywały momenty, w których było z nim bardzo źle. Jak podaje portal swiatseriali.interia.pl serialowy Pietrek na początku wcale nie myślał o karierze aktora.

Pierwotnie marzył o zostaniu sportowcem, a największym marzeniem był udział w Igrzyskach Olimpijskich. Pomysł na podjęcie rękawic w świecie aktorskim przyszedł dopiero w latach Technikum. Wówczas miał wyjść z założenia, że szkoła teatralna, to jego miejsce na świecie:

– Chciałem być aktorem, a w dodatku na egzaminie do szkoły teatralnej nie było chemii ani fizyki – cytuje żartobliwe słowa aktora portal swiatseriali.interia.pl.

  1. „Miałam nadzieję, że Polacy są mądrzy”. Pielęgniarka opublikowała poruszający wpis, nie owijała w bawełnę
  2. Dzisiaj może być niebezpiecznie, instytut ostrzega. Trzeba się przygotować
  3. Wstrząsające doniesienia z Polski. Ekspert zaczął mówić o „czarnej strefie”, wszystko rozegra się wkrótce

Piotr Pręgowski. Problemy z przeszłości

Po odegraniu pierwszych ról w serialu pt. Polskie drogi i filmie pt. Barwy Ochronne trafił na plan kultowego serialu Miś reżyserowanego przez Stanisława Tyma i Stanisława Bareję. Następnie powierzono mu rolę w Zmiennikach reżyserii drugiego z wymienionych twórców. Później nastąpił zastój i na kolejną rolę musiał czekać aż pięć lat:

– To był najgorszy okres mojego życia. Właściwie… przestałem wtedy istnieć. Nie chciano mnie zatrudnić do żadnej, choćby i miernej produkcji – podaje słowa Piotra Pręgowskiego portal swiatseriali.interia.pl.

Po jakimś czasie aktor miał nie wytrzymywać presji braku perspektyw zawodowych i popaść w depresję. Miało dojść nawet do tego, że chciał popełnić samobójstwo. Jak podaje portal swiatseriali.interia.pl aktor był w fatalnym stanie psychicznym i na poważnie rozważał odebranie sobie życia:

– Gdyby nie żona i córka, pewnie by mnie już nie było – miał powiedzieć aktor.

Dopiero po udziale w takich produkcjach jak Sukces, Plebania, czy właśnie Ranczo aktor odzyskał wiarę w siebie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ranczo
fot. Kadr z serialu „Ranczo”

Piotr Pręgowski przyznał, że jego kariera aktorska nie zawsze była prosta.

Ranczo
fot. Kadr z serialu „Ranczo”

Popularny Patryk Pietrek z Rancza otwarcie przyznał, że miał myśli samobójcze.

Ranczo
fot. Kadr z serialu „Ranczo”

Szczęście przyszło po kilku latach, wraz z zaproszeniem na plan mnóstwa znanych seriali, w tym właśnie Rancza.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polacy dowiedzieli się z samego rana. Szef Kancelarii premiera przekazał bardzo złą wiadomość dla seniorów
  2. Setki Polaków muszą opuścić domy do 8:30. Wielka ewakuacja w turystycznej części naszego kraju, sytuacja jest poważna
  3. Ministerstwo Edukacji Narodowej zabrało głos w sprawie studniówek. Już wszystko jasne, maturzyści przygotujcie się
  4. Zrobił zdjęcie swojej córce. Dopiero później ujrzał porażający szczegół, teraz nie może spać w nocy
  5. Do sieci wyciekło zdjęcie z szatni Igi Świątek, zrobili je zaraz po wygranej. Co oni tam wyrabiali? Istne szaleństwo
  6. Wystarczyło 1 zdjęcie zakamuflowanej Gessler i zaczęła się burza. Zapytali, ile dostaje za promowanie, odpowiedziała bez ogródek

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Poprzedni artykułPierwszy raz korzystali z komputera. Przypadkiem nagrali filmik, ludzie nie mogą uwierzyć w sceny z wideo
Następny artykułSzef GIS postawił sprawę jasno. Wiadomo, jakie będą najbliższe tygodnie
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl