Ranczo wypromowało wiele postaci, które widzowie natychmiast pokochali. Jedną z nich była serialowa córka Wójta, która przeszła całkowitą metamorfozę! Gdy zobaczycie, jak dziś wygląda Marta Chodorowska, nie uwierzycie. Choć unika branżowych imprez, jakiś czas temu zaskoczyła zmianą w wyglądzie. Jej uroda naprawdę zachwyca!

Marta Chodorowska na ekranie zadebiutowała wiele lat temu. Niebywały rozgłos i rozpoznawalność w świecie show-biznesu zapewniła jej główna rola w kinowym hicie Powiedz to, Gabi. Oprócz tego związana jest również z Teatrem Narodowym. Pomimo tego, że na co dzień stroni od branżowych imprez, ostatnio zrobiła wyjątek. Aktorka zachwyciła swoją metamorfozą! 

Ranczo: córka wójta przeszła metramorfozę

Marta Chodorowska to jedna z tych gwiazd polskiego show-biznesu, która na co dzień unika imprez z przyjaciółmi z branży oraz blasku fleszy. Pomimo tego, że w social mediach jest bardzo aktywna, skupia się przede wszystkim na karierze oraz realizowaniu kolejnych projektów. Nie ulega wątpliwości, że jej najważniejszą rolą jest… rola matki, w której spełnia się od 2014 roku.

Wspólnie z mężem wychowują synka Władka.
Chociaż gwiazda z reguły nie pokazuje się na salonach, niekiedy zdarza jej się zrobić wyjątek. Podczas premiery spektaklu Kobieta, która ugotowała męża, zachwyciła swoim wyglądem, a na ściance prezentowała się nienagannie. Naprawdę trudno jest oderwać od niej wzrok!

  1. Po majówce rząd podejmie ważne decyzje. Wiemy, czy będą kolejne poluzowania
  2. Ministerstwo Zdrowia podjęło ostateczną decyzję. Wchodzi w życie już dzisiaj
  3. Wiadomo już, ile może kosztować szczepionka na koronawirusa. Dużo więcej niż Europejczycy są w stanie zapłacić

Marta Chodorowska zachwyca

Marta Chodorowska na swoje wielkie wyjście zdecydowała się włożyć niebieską, przylegająca do ciała suknię. Pomimo tego, że ubrania odcinane w biuście zwykle podkreślają wszelkie niedoskonałości i krągłości, w przypadku aktorki zdecydowanie tak nie było.

Gołym okiem widać, że Marta straciła kolejne centymetry, a jej figura zachwyca. Aktorka posiada idealne proporcje, a zgrabnej sylwetki mogłaby pozazdrościć jej niejedna z nas. Oprócz tego postawiła również na najmodniejsze cięcie w tym sezonie. Śmiało można stwierdzić, że serialowa córka wójta jest prawdziwą pięknością!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ranczo
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 16.01.2020 Kobieta, ktora ugotowala meza – premiera n/z: CHODOROWSKA MARTA

Marta Chodorowska zachwyciła swoim nowym wyglądem.

Ranczo
instagram.com @marta.chodorowska.official

Aktorka prezentuje się nienagannie!

Ranczo
instagram.com @marta.chodorowska.official

Ranczo: Serialowa córka Wójta jest ideałem kobiecości.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kasjerka Biedronki zakażona koronawirusem. Zaniepokojeni klienci piszą maile
  2. Tłumy ludzi na deptaku we Włoszech. Wielu bez maseczek, władze są wściekłe
  3. Ujawniono, jak Kotońscy trafili do „Gogglebox”. Wszystko dzięki jednej osobie
  4. Kobiety z jej zdjęciem chodzą do chirurgów plastycznych. Podobno ma idealny nos
  5. Czy mogę wyjechać na majówkę? Czy mogę zaprosić znajomych na girlla? Wiemy, co wolno, a czego nie
  6. Jest oficjalne oświadczenie Donalda Tuska ws. wyborów prezydenckich

Poprzedni artykułWłosy do ramion – komu pasują, trendy 2020
Następny artykułFryzura bob – hit roku 2020? Komu pasuje
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.