Pamiętacie aktorkę, która grała postać wesołej barmanki Wioletki w serialu Ranczo? Magdalena Waligórska pojawiła się na planie Jaka to melodia? i wywołała sensację. Niesamowite, jak dziś wygląda piękna blondynka.

Magdalena Waligórska wcielała się w postać sympatycznej Wioletki i bardzo szybko zyskała sympatię widzów. Zawsze uśmiechnięta, zakochana w policjancie i przedsiębiorcza postać sprawiła, że fani do dziś tęsknią za serialem Ranczo. Co u niej słychać?

Ranczo: Wioletka dziś

Serial Ranczo do dziś jest jedną z ulubionych produkcji wielu Polaków. Plejada gwiazd, które zagrały w hicie, cały czas cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wśród nich jest słynna Wioletka, która niedawno pojawiła się na planie programu TVP.

Magdalena Waligórska dziś jest żoną i mamą, ale nadal możemy zobaczyć ją w telewizji. Niesłychane, jak wspaniale wygląda aktorka. Na planie Jaka to melodia? wprost zachwycała swoją figurą.

Podczas nagrań aktorka prezentowała się w kilku stylizacjach i za każdym razem wyglądała doskonale. Widzowie serialu doskonale pamiętają ją w różowych i wyrazistych kreacjach, tym razem jednak gwiazda postawiła na nieco mniej krzykliwe stroje.

5 stycznia Magdalena Waligórska obchodziła okrągłe, czterdzieste urodziny. Mimo to niewiele się zmieniła i nadal wygląda niesamowicie młodo. 

Magdalena Waligórska życie prywatne

Magdalena Waligórska ma dwójkę dzieci, jej syn Piotr w tym roku skończy cztery lata, a córeczka Natalia za kilka miesięcy będzie świętowała swoje drugie urodziny. Niewielu fanów aktorki wie, że jej mąż ma podwójne nazwisko. Mężczyzna zdecydował się przyjąć nazwisko żony. Nawet ona sama była tym bardzo zaskoczona.

Kompletnie mnie tym zaskoczył. Bardzo interesuje się historią. Powiedział mi, że skoro mój tata nie ma syna, to moje rodowe nazwisko Waligórski herbu Odrowąż zaginie. Żeby tak się nie stało, sam je przyjął. Ten gest, choć uważany dzisiaj za szalenie nowoczesny, jest w istocie bardzo tradycyjny – wyznała Magdalena Waligórska w rozmowie z Rewią.

Jeśli jesteście ciekawi, jak dziś wygląda serialowa żona wójta, czyli Violetta Arlak, koniecznie zajrzyjcie >tutaj<.

Niestety, nie wszystkie gwiazdy Rancza nadal są z nami. W ubiegłym roku zmarł Paweł Królikowski, a serialowy Jeryy nie żyje od prawie trzech lat. Fani do teraz nie wiedzą, co było przyczyną jego śmierci.

Zobacz zdjęcia:

Ranczo
fot. TRICOLORS/East News

Magdalena Waligórska wygląda obłędnie.

ranczo
fot.fot. TRICOLORS/East News

Aktorka niewiele zmieniła się od czasów Rancza.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

 

Poprzedni artykułPrzez nowotwór stracił dziecko. Zmarła zostawiła po sobie wzruszający list
Następny artykuł3 znaki zodiaku najlepszych mężów. Dziewczyny, nie ma na co czekać, będą traktować was, jak księżniczki
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.