Ranczo do tej pory jest jednym z ulubionych seriali wielu Polaków, a postać nieco nieporadnej Joli, w którą wcieliła się Elżbieta Romanowska, podbiła serca widzów. Pamiętacie ukochaną Pietrka z produkcji TVP? Niesamowite, jak teraz wygląda aktorka. Najnowsze zdjęcia zrobione przez fotoreporterów są zadziwiające. 

Elżbieta Romanowska zyskała sobie ogromną sympatię widzów. Aktorka zaprezentowała nam swój niebywały talent nie tylko w popularnym serialu Ranczo czy komediach, ale również na deskach teatrów, gdzie nierzadko mogliśmy podziwiać jej piękny głos. To właśnie z okazji jednej z teatralnych premier w sieci pojawiło się najnowsze zdjęcie gwiazdy. Niesamowite jak wygląda.

Odmieniona gwiazda serialu Ranczo

Elżbieta Romanowska wielu zapadła w pamięć jako Jola z popularnego serialu TVP Ranczo. Nic więc dziwnego, że najnowsze zdjęcie aktorki wzbudziło takie poruszenie. Gwiazda w niczym nie przypomina serialowej sklepikarki i miłości Pietrka. 

Gwiazda serialu Ranczo zachwyciła wszystkich podczas premiery komedii Wspólnota Mieszkaniowa w warszawskim Och-Teatrze, która miała miejsce 16 lipca. Elżbieta Romanowska wręcz promieniała i chętnie eksponowała swoje smukłe nogi. Fotoreporterzy nie mogli przepuścić takiej okazji. Zdjęcia natychmiast trafiły do sieci.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Kelnerka obsługiwała grupę bogatych gości. Gdy wyszli, spojrzała na rachunek i pobladła
  2. Stare nagranie Dudy z Tadlą, dziś wolałby o nim zapomnieć. „Czasami ludzi ponoszą emocje”
  3. 73-letni Karol Strasburger przekazał radosną nowinę. Niesamowite, koledzy mogą mu zazdrościć

Metamorfoza Elżbiety Romanowskiej

Ostatnio Elżbieta Romanowska została spotkana także przed studiem programu Pytanie na śniadanie. Gwiazda szła pewnym krokiem w granatowej mini sukience. Trzeba przyznać, że wyglądała zachwycająco i niezwykle świeżo. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Aktorka z serialu Ranczo zachwyciła wszystkich. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Klientka chciała kupić w Biedronce pyszne słodkości. Nagle zobaczyła okropną rzecz, od razu złapała za telefon
  2. Tragedia na Pomorzu. Pociągi zablokowane. Widok był druzgocący. Na miejscu są służby
  3. Ostatnie zdjęcie Anny Przybylskiej wzrusza do łez. Chciała przekazać pewną wiadomość?
  4. 6-latek rzucił się na pomoc siostrze i mocno ucierpiał. Nie mógł uwierzyć, kto pogratulował mu odwagi
  5. Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcia. Nie spodziewała się zarzutu od koleżanki po fachu
  6. Janusz Palikot przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje, choroba zwyciężyła

 

 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.