Ranczo jest serialem, który przez długie lata z zaangażowaniem śledziły miliony Polaków. Nieustannie była to hitowa produkcja stacji TVP. Skończyła się w 2016 roku, pozostawiając wiele osób z poczuciem niedosytu. Może to właśnie zapowiadany film, pozwoli rozwiązać ten problem. 

Ponad 8 milionów osób oglądających ostatnią, 10. serię — to chyba najlepiej świadczy o tym, jak powszechnie uwielbiany był serial Ranczo. Nic więc dziwnego, że twórcy nie chcieli zupełnie pozwolić serii odejść. Niedługo mają zacząć powstawać zdjęcia do filmu. Reżyser opowiedział o tym, kiedy dokładnie zaczną kręcić i kto z oryginalnej obsady zgodził się wystąpić.

Powstanie film Ranczo: Zemsta Wiedźm

Chociaż jest mnóstwo fanów, którzy z pewnością czekają na to, że to ich ukochany serial zaliczy swój wielki powrót, wieści o powstawaniu filmu również muszą być ekscytujące. Film na pewno przyciągnie wielu widzów, którzy zawsze pozostaną zainteresowani losami swoich ulubionych mieszkańców Wilkowyj.

Reżyserem filmu o bohaterach znanych nam z serialu zostanie Wojciech Adamczyk. Mężczyzna zapowiedział, że zdjęcia do filmu ruszą już za kilka miesięcy. Nie wiemy jeszcze za wiele, ale możemy już zapewnić, że wielu aktorów, na których najbardziej czekamy, zgodziło się wystąpić. Na pewno w filmie Ranczo pojawią się Ilona Ostrowska i Artur Barciś.

Kiedy ruszą zdjęcia do filmu Ranczo?

Zdjęcia do filmu Ranczo ruszą w czerwcu.

-Chcemy kręcić latem, bo Wilkowyje najlepiej wyglądają o tej porze roku — powiedział reżyser, Wojciech Adamczyk, czytamy na party.pl.

Wszyscy fani, którzy mają nadzieję zobaczyć w filmie swoje ulubione elementy serialu, jak na razie mają czego wypatrywać. Wciąż oczekujemy na Pawła Królikowskiego, który niestety wciąż przebywa w szpitalu, nie wiemy, czy uda mu się wystąpić. Widzom jednak trudno wyobrazić sobie produkcję bez jego udziału, w końcu był jednym z głównych bohaterów i mnóstwo wnosił w życie pozostałych postaci.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ranczo
filmpolski.pl

Niedługo zaczną się zdjęcia do filmu Ranczo.

ranczo
filmpolski.pl

Fani serialu są zachwyceni. 

ranczo
filmpolski.pl

Które postaci powrócą?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Nie żyje uczestnik popularnego reality-show. Polak miał jedynie 29 lat
  3. Beata Tyszkiewicz zakończyła karierę. Córka potwierdziła smutne doniesienia
  4. Gwiazda TVN jest w ciąży. Pokazała się z bardzo dużym brzuszkiem
  5. Przykro patrzeć na Dagmarę w żałobie. Nie żyje najważniejsza dla niej osoba

źródła: party.pl, wirtualnemedia.pl

Poprzedni artykułSzczeniak miał problemy ze słuchem. Niewiarygodne, kto postanowił go adoptować
Następny artykułWypłacasz pieniądze z bankomatu? Możesz wszystko stracić, zwróć uwagę na jedną rzecz
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego