Lelum.pl

Kadr z: „Salto”, 1965

Co się stało z Michałową z ”Rancza”? Marta Lipińska nagle zniknęła z telewizji, teraz wszystko jest jasne

25 Września 2020

Autor tekstu:

Karol Osiński

Kiedy w 2016 roku zaprzestano kręcenia nowych odcinków popularnego serialu Ranczo, fani byli bardzo zawiedzeni. Niestety, ale od tamtej pory możemy podziwiać tylko powtórki scen z Wilkowyj. Jedna z gwiazd Rancza Marta Lipińska, która odgrywała rolę Michałowej, nagle zniknęła ze sceny. Czym się zajmuje?

Niestety, ale kiedy w 2016 roku klamka zapadła i zadecydowano o zaprzestaniu kręcenia nowych odcinków serialu Ranczo, fani byli mocno zawiedzeni. Przez dziesięć lat emisji z dwuletnią przerwą, komedia zaskarbiła sobie liczną rzeszę telewidzów, którzy z niecierpliwością oczekiwali na najnowszą odsłonę przygody mieszkańców słynnych Wilkowyj.

zima

Serial rozpoczął się od perypetii młodej Amerykanki o polskich korzeniach, nazwiskiem Lucy Wilska, którą grała Ilona Ostrowska. Kobieta przez zbieg okoliczności osiedliła się w malutkiej podlaskiej wsi o nazwie Wilkowyje. Kiedy pojawiła się na prowincji, jej charyzma i niezwykle szerokie horyzonty, diametralnie odmieniły życie mieszkańców. Zastanawiający jest fakt, że inna popularna aktorka Marta Lipińska po zakończeniu kręcenia Rancza, zniknęła z ekranów. Odpowiedź jest już znana.

Co się stało z Martą Lipińską?

Marta Lipińska, czyli Michałowa z serialu Ranczo postanowiła zwolnić tempo. Jak informuje portal kultura.onet.pl zaraz po zakończeniu kręcenia Rancza oraz kręconych od 2015 roku Dziewczyn ze Lwowa aktorka cały czas występuje w Teatrze Współczesnym przy Mokotowskiej 13 w Warszawie. Fani bardzo chętnie przychodzą podziwiać aktorkę na teatralnych deskach.

80-letnia Pani Marta największą popularność zawdzięcza jednak telewizji. W 1998 roku rozpoczęła swoją przygodę z serialem Miodowe Lata, jednak to właśnie rola Michałowej w Ranczu przyniosła jej największą rozpoznawalność i tytuł jednej z najsympatyczniejszych polskich aktorek.

Nie da się ukryć, że Pani Marta to wspaniała aktorka. Mamy nadzieję, że będzie występować jeszcze przez wiele lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ranczo

Ludzie zastanawiali się, co się stało z Martą Lipińską. Czemu popularna Michałowa z serialu Ranczo zniknęła z ekranów?

Ranczo

Jak informuje kultura.onet.pl aktorka postanowiła zwolnić tempo i pozostać aktywną na deskach Teatru Współczesnego w Warszawie.

ZOBACZ TEŻ:

Źródło: kultura.onet.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Tak świat dowiedział się o oświadczynach Dawida Kubackiego. Reakcja Marty była zaskakująca
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Maciej Rock ujawnił, jakie ma relacje z Piotrem Gąsowskim. Cała prawda wyszła na jaw
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Czarno białe zdjęcie na profilu Marty Kubackiej, a pod nim słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Cała Polska jednoczy się w modlitwie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

„Jaka chudzina”. Co się stało z Magdą Narożną? Ludzie jej nie poznają po drastycznej przemianie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Edyta Golec, jak bogini. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy, biała suknia, kwiaty we włosach. Fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Druzgocące wyznanie Katarzyny Figury. Prawie nikt nie wiedział, do czego doszło w jej życiu
Czytaj więcej >
Karol Osiński

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​[email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]