Ranczo jest jednym z najbardziej uwielbianych Polskich seriali. Ludzie oglądający przygody postaci ze słynnych Wilkowyj mają mnóstwo powodów do radości. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie charyzmatyczni i lubiani aktorzy. Jednak jakiś czas temu zaczęto się zastanawiać co się stało z popularną Michałową? Marta Lipińska zniknęła z telewizji. Prawda wyszła na jaw.

Kiedy w 2016 roku zaprzestano kręcenia nowych odcinków popularnego serialu Ranczo, fani byli bardzo zawiedzeni. Niestety, ale od tamtej pory możemy podziwiać tylko powtórki scen z Wilkowyj. Jedna z gwiazd Rancza Marta Lipińska, która odgrywała rolę Michałowej, nagle zniknęła ze sceny. Czym się zajmuje?

Ranczo – wspomnienie

Niestety, ale kiedy w 2016 roku klamka zapadła i zadecydowano o zaprzestaniu kręcenia nowych odcinków serialu Ranczo, fani byli mocno zawiedzeni. Przez dziesięć lat emisji z dwuletnią przerwą, komedia zaskarbiła sobie liczną rzeszę telewidzów, którzy z niecierpliwością oczekiwali na najnowszą odsłonę przygody mieszkańców słynnych Wilkowyj.

Serial rozpoczął się od perypetii młodej Amerykanki o polskich korzeniach, nazwiskiem Lucy Wilska, którą grała Ilona Ostrowska. Kobieta przez zbieg okoliczności osiedliła się w malutkiej podlaskiej wsi o nazwie Wilkowyje. Kiedy pojawiła się na prowincji, jej charyzma i niezwykle szerokie horyzonty, diametralnie odmieniły życie mieszkańców. Zastanawiający jest fakt, że inna popularna aktorka Marta Lipińska po zakończeniu kręcenia Rancza, zniknęła z ekranów. Odpowiedź jest już znana.

  1. Z ostatniej chwili: Będą nowe obostrzenia w Polsce. Ministerstwo już potwierdziło
  2. Prezydent po raz kolejny zlekceważony? Zaskakujące słowa: „Kaczyński nie musi konsultować tego z Dudą”
  3. Danuta Martyniuk się wygadała. Ujawniła, jak Daniel chciał upokorzyć byłą żonę „Prowokowała go, Daniel chciał…”

Co się stało z Martą Lipińską?

Marta Lipińska, czyli Michałowa z serialu Ranczo postanowiła zwolnić tempo. Jak informuje portal kultura.onet.pl zaraz po zakończeniu kręcenia Rancza oraz kręconych od 2015 roku Dziewczyn ze Lwowa aktorka cały czas występuje w Teatrze Współczesnym przy Mokotowskiej 13 w Warszawie. Fani bardzo chętnie przychodzą podziwiać aktorkę na teatralnych deskach.

80-letnia Pani Marta największą popularność zawdzięcza jednak telewizji. W 1998 roku rozpoczęła swoją przygodę z serialem Miodowe Lata, jednak to właśnie rola Michałowej w Ranczu przyniosła jej największą rozpoznawalność i tytuł jednej z najsympatyczniejszych polskich aktorek.

Nie da się ukryć, że Pani Marta to wspaniała aktorka. Mamy nadzieję, że będzie występować jeszcze przez wiele lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ranczo
fot. screen youtube.com/Daku Press

Ludzie zastanawiali się, co się stało z Martą Lipińską. Czemu popularna Michałowa z serialu Ranczo zniknęła z ekranów?

Ranczo
fot. Kadr z serialu”Ranczo”

Jak informuje kultura.onet.pl aktorka postanowiła zwolnić tempo i pozostać aktywną na deskach Teatru Współczesnego w Warszawie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopak przeżył śmierć kliniczną. Wszystkich przeszył dreszcz, kiedy powiedział, co jest „po drugiej stronie”
  2. TVN informuje. Papież Franciszek przyjął rezygnację. Na placu tłumy turystów
  3. Dopiero teraz wyciekło, jak Kaźmierska została „królową życia”. Czy Conan jej wybaczył? Wszystko stało się nagle
  4. Najgorsza wiadomość z samego rana: „Z przykrością muszę poinformować, że wczoraj wieczorem odszedł od nas Rafał”
  5. Pamiętacie „Zbuntowanego anioła”? Nie do wiary, jak dziś wygląda Natalia Oreiro, jest jeszcze piękniejsza niż kiedyś
  6. Całkowity zakaz organizacji wesel? Rekord zarażeń nie napawa optymizmem, eksperci nie mają złudzeń

Źródło: kultura.onet.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl