Ranczo niestety nigdy nie powstanie. Obiecujący projekt filmowy, który był w planach już dawno temu, niestety nie zostanie zrealizowany. Śmierć Pawła Królikowskiego, wcielającego się w postać Kusego, zadecydowała o takim rozwoju wydarzeń. Marta Chodorowska poinformowała, że pomysł na film, który wcześniej czasowo zawieszono, został ostatecznie porzucony. 

Fani serialu Ranczo z entuzjazmem przyjęli informację o planach nakręcenia filmu pt.: Ranczo. Zemsta Wiedźm. Jednak plany filmowego projektu musiały zostać porzucone, ponieważ bez Pawła Królikowskiego, jednej z głównych postaci, film nie byłby już taki sam. Producenci ostatecznie zadecydowali, że bez Kusego projekt się nie uda. 

Nie będzie filmu Ranczo. Zemsta Wiedźm

Filmowa kontynuacja serialu Ranczo miała zacząć nabierać kształtów jeszcze w tym roku. Fani serialu czekali z niecierpliwością na obiecującą produkcję, która wciąż była odwlekana w czasie i opóźniana przez szereg niefortunnych zdarzeń. Ostatnio zawieszono prace nad projektem z powodu śmierci Pawła Królikowskiego. To wydarzenie wpłynęło także na ostateczną rezygnację z filmu Ranczo.

Początkowo reżyser Wojciech Adamczyk jedynie zawiesił projekt, jednak ostatnio Marta Chodorowska potwierdziła smutne domysły fanów. 

– Ten czas już nie wróci. Ranczo nie wróci, a my rozbiegliśmy się po innych produkcjach. […] Z Klaudią już się pożegnałam. Szaleje w Wilkowyjach jako Wójtowa zapewne. Nie wracam już do niej – napisała Chodorowska na swoim Instagramie. 

  1. Najnowsze informacje o pieniądzach Polaków. Czy powinniśmy czuć się oszukani?
  2. Zauważyłeś, że sąsiedzi zakrywają opony swoich aut deskami? Mają ważny powód, lepiej zrobić tak jak oni
  3. Przywiązał córkę do krzesła i przez 13 lat więził w piwnicy. Nie mieści się w głowie, cały świat zamarł

Scenariusz był już gotowy

Scenariusz od dawna był gotowy i tylko czekał na wcielenie go w życie. Jednak wygląda na to, że nigdy nie ujrzymy filmu pt.:  Ranczo. Zemsta Wiedźm. Odejście Pawła Królikowskiego poruszyło całym światem polskiego filmu, aktor miał jeszcze wiele planów i niezrealizowanych marzeń. Królikowski zmarł 27 lutego 2020, został pochowany 5 marca 2020 w Alei Zasłużonych na warszawskim Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. 

Ze smutkiem przyjmujemy wiadomość o porzuceniu planów w związku z filmem, który miał być kontynuacją losów mieszkańców Wilkowyj. Jednocześnie trzeba przyznać, że Ranczo bez Kusego nie byłoby takie samo. Miejmy nadzieje, że aktorzy, którzy mieli wziąć udział w produkcji, będą spełniać się podczas realizacji innych projektów. 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

ranczo
facebook.com/ranczotvp

Film Ranczo nigdy nie pojawi się na wielkim ekranie, to już postanowione. 

ranczo
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Producenci projektu filmowego ostatecznie porzucili pomysł kontynuacji serialu. 

ranczo
Screen z serialu „Ranczo”, materiały TVP.

Marta Chodorowska poinformowała o podjętej decyzji. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje kierowca autobusu, który uderzył w drzewo
  2. Znów można jeździć na zorganizowane wycieczki w grupach. Jest nowe rozporządzenie rządu
  3. Norbi pokazał żonę. Marzena jest trzecią żoną gwiazdora. Piękna?
  4. Myśleli, że zmarła podczas porodu. Wtedy jej mąż wyszeptał słowa, które doprowadziły do cudu
  5. Nie żyje najstarszy mężczyzna na świecie. Dożył nieprawdopodobnego wieku
  6. Jarosław Kaczyński chciał to ukryć? Zatrważające sekrety, o których nikt nie wiedział

Źródło: se.pl 

 

Poprzedni artykułPorażająca wiadomość, nie żyje uwielbiana aktorka. Zmarła po krótkiej chorobie
Następny artykułMałgorzata Ostrowska-Królikowska znów przeżywa ciężkie chwile. Chodzi o jej córkę
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.