Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Ranczo” wraca na antenę. Wspaniała wiadomość dla fanów serialu
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 31.12.2021 11:00

„Ranczo” wraca na antenę. Wspaniała wiadomość dla fanów serialu

Ranczo
Kadr z: „Ranczo”, TVP (2011)

Ranczo to niekwestionowany hit TVP, za którym cały czas tęsknią widzowie. Nic dziwnego, że wielu fanów dopytuje się o rzekomą kontynuację serii. Dla tych wszystkich mamy wspaniałą wiadomość – serial wraca na antenę.

Jeśli serial wróci na ekrany, to postać Kusego grana przez Pawła Królikowskiego prawdopodobnie zostanie odtworzona w ten sam sposób, w jaki kontynuowano wątek Mariana Paździocha z serialu „Świat według Kiepskich”, w którego rolę wcielał się śp. Ryszard Kotys, czyli z wykorzystaniem wcześniej nagranych fragmentów scen. Ale szczegółów nie znam – mówiła jakiś czas temu w rozmowie z Onetem Beata Olga Kowalska, czyli serialowa żona doktora Wezóła.

Ranczo wróci na ekrany

Już od dłuższego czasu pojawiały się spekulacje na temat rzekomej kontynuacji losów mieszkańców wsi Wilkowyje. Na ten temat wypowiadał się m.in. Cezary Żak, odtwórca jednej z głównych ról. Jego opinia może być zaskoczeniem dla wielu.

Uważam, że serial Ranczo nie powinien być kontynuowany. Producent zna moje zdanie. Dlaczego? Dlatego, że ten kraj jest w zupełnie innym momencie w tej chwili. Nie wyobrażam sobie, o czym dziś miałoby być Ranczo – mówił w wywiadzie z Faktem.

Jednocześnie aktor podkreślił, że jeśli będzie taka propozycja, żeby nakręcić film fabularny, zgodzi się: Uważam, że jestem to winien i widzom, i producentowi, Andrzejowi i ekipie.

Jak na razie nie wiadomo nic więcej o kontynuacji serii, ale dobra wiadomość jest taka, że serial znów zagościł na antenie. Telewizja Polska przygotowała niespodziankę dla wszystkich wiernych fanów produkcji. Będzie można obejrzeć Ranczo raz jeszcze na antenie telewizyjnej Jedynki. Pierwszy odcinek wyemitowany zostanie już w piątek o 8.35.

Będziecie oglądać?

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James pochwaliła się zdjęciem z mamą. Pani Arleta wygląda jak siostra piosenkarki
  2. Dominika Gwit niknie w oczach. Fanka pod najnowszym zdjęciem całej sylwetki: „Mega widać różnicę”

Źródło: Jastrząb Post, Fakt, Onet

Tagi: Ranczo