Randka dla pewnej dziewczyny zakończyła się naprawdę fatalnie. Nie dość, że musiała zapłacić horrendalnie duży rachunek, to jeszcze nigdy więcej nie zobaczyła faceta, z którym na niej była! Kobieta w czasie randki zamawiała najdroższe dania, a to najwidoczniej przerosło jej wybranka! Reakcja chłopaka naprawdę ją zszokowała. Ostrzegamy: po tej historii skutecznie odechce wam się randkowania!

Kiedy na pierwszej randce dochodzi do momentu płacenia rachunku, może być naprawdę niezręcznie. Najlepiej jest od razu jasno określić, czy płatność ureguluje osoba zapraszająca, czy też każdy płaci za siebie. Okazuje się, że brak doprecyzowania w praktyce może przysporzyć naprawdę sporych kłopotów, a nasz portfel odczuje to na długie tygodnie. Szczególnie przekonała się o tym Alice – bohaterka naszego artykułu!

Randka okazała się katastrofą

Tę randkę Alice najprawdopodobniej zapamięta do końca życia! Chcąc pozostać w pełni anonimowa swoją historią podzieliła się na łamach portalu Whisper.com.

Kobieta swoją pierwszą randkę z chłopakiem poznanym przez Internet spędziła w drogiej restauracji w centrum Londynu. Początkowo sprawiała wrażenie lekko zestresowanej i spanikowanej. Zastanawiacie się dlaczego? Alice nigdy wcześniej nie widziała aż tak przystojnego mężczyzny! Wyglądał milion razy lepiej niż na zdjęciach!

Dziewczyna z minuty na minutę coraz bardziej się otwierała, a kiedy postanowili zamówić jedzenie zupełnie zapomniała o sprawdzaniu cen.

To wszystko przez te jego bajeczne oczy, w których przysięgam wam można byłoby się utopić – pisała na portalu dziewczyna.

Alice była zachwycona facetem

W ferworze rozmowy Alice zupełnie przestała kontrolować swoje zamówienia. Kiedy tylko zauważyła kelnera, wołała go i zamawiała kolejne przepyszne i kolorowe koktajle.

Po 5 godzinach rozmowy i śmiechów jeden z mężczyzn obsługujących parę obwieścił im, że za 10 minut restauracja będzie zamykana, w związku z czym prosiłby, aby powoli kończyli swoje drinki i finalizowali zamówienie.

Kiedy kelner przyniósł rachunek obydwoje byli w ogromnym szoku

W momencie, gdy tylko kelner przyniósł rachunek, mężczyzna stwierdził, że przed wyjściem musi skorzystać z toalety, a rachunek uregulują po jego powrocie.

Nieświadoma niczego dziewczyna oczywiście się na to zgodziła. Zachwycona facetem pod jego nieobecność radośnie poprawiała sobie szminkę i delikatnie przypudrowała nosek.

Niestety minęło 5 minut… 10 minut, a po mężczyźnie nie było ani widu, ani słychu. Zdezorientowana zaistniałą sytuacją Alice poprosiła jednego z mężczyzn z obsługi, aby sprawdzili, czy aby na pewno chłopak jest w toalecie. Mógł przecież zasłabnąć albo gorzej się poczuć.

Kiedy kelner wrócił wszystko stało się jasne

Okazało się, że mężczyzny wcale nie było w toalecie. Najprawdopodobniej, aby uniknąć płacenia rachunku, postanowił wymknąć się niezauważony… wyjściem ewakuacyjnym.

W związku z tym dziewczyna zmuszona była uregulować cały rachunek. Dodatkowo facet, którym była tak bardzo zachwycona, aby nigdy więcej nie mieć z nią kontaktu usunął i zablokował ją na portalu internetowym, na którym się poznali.

Jak widzicie niektorzy mężczyźni potrafią być naprawdę okrutni!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Randka
Pexels.com @Jeswin Thomas

Niestety nie wszystkie randki wyglądają pięknie i bajkowo!

Randka
Unsplash.com @huyphan2602

Alice zupełnie nie rozumie dlaczgo do tego doszło. Przecież tak dobrze się rozumieli!

Randka
Unsplash.com @randykinne

Internauci byli zażenowani zachowaniem mężczyzny! Randka zakończyła się katastrofą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. O jakich kobietach marzą mężczyźni? 10 cech partnerki idealnej
  2. Dlaczego nie jestem gotowa na związek? 6 powodów, które krzyczą POCZEKAJ!
  3. Dlaczego nie jestem gotowa na związek? 6 powodów, które krzyczą POCZEKAJ!
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.