Randka nie zawsze musi być udana. W końcu po to są takie spotkania, prawda? Żeby się nawzajem wyczuć, zobaczyć, jakimi jesteście ludźmi i czy jest między wami chemia. Niestety, najwyraźniej nie wszyscy to rozumieją. Ten mężczyzna jest jedną z takich osób.

Dziewczyna spotkała się z mężczyzną jednorazowo. Zjedli, porozmawiali, ale między nimi zupełnie nie zaiskrzyło. A przynajmniej, ona była o tym przekonana. On widział tę sytuację w zupełnie inny sposób, a czym nie zawahał się jej poinformować… po pół roku.

Poszli na jedną randkę, odezwał się 6 miesięcy później

Spotkała się z tym mężczyzną na jedno spotkanie. Uznała je za raczej nieudane, ponieważ między nimi zupełnie nie było chemii. Poza tym, facet, z którym się spotkała, również nie dał znaku życia. Aż do tej chwili, 6 miesięcy później. Wtedy wysłał jej SMS-a, w którym zarzuca jej brak szacunku i praktycznie żąda, by odnowiła z nim kontakt.

randka
pexels.com

Nie każda randka będzie udana.

Kobieta oczywiście powiedziała, że nie jest zainteresowana i że przecież cała ich znajomość to tylko jedna randka. Wtedy mężczyzna pokazał swoją ciemniejszą stronę, puściły mu wszystkie hamulce. Dziewczyna pokazała wiadomości od niego na Twitterze, gdzie zrobiły furorę. Co napisał? Między innymi to:

– Czy masz pojęcie, że zachowałaś się bardzo lekceważąco? Zabrałem cię na randkę, zapłaciłem za wszystko, podrzuciłem cię do domu, a ty ani do mnie nie zadzwoniłaś, ani nie napisałaś.

Nieudana randka — przyczyny

Właściwie nieudana randka powinna być bardziej oczekiwaną sytuacją niż taka udana. Przecież spotykamy się właśnie z zupełnie obcym człowiekiem i patrzymy się na niego pod kątem potencjalnej wspólnej przyszłości. Wszystko może okazać się problemem.

Niezależnie od tego, czy chodzi o niezgodność poglądów, czy może odmienne sposoby na życie, trzeba wiedzieć, nad jakim różnicami jesteśmy w stanie pracować, albo przejść do porządku dziennego, a nad którymi nie. No i na pewno szanować decyzję drugiej osoby!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

randka
JESHOOTS on Pexels

Nie mogła uwierzyć w to, co widzi.

randka
twitter.com/bottrill

Amy była zszokowana, gdy dostała tą wiadomość.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. „Pracuję z moim byłym i jego nową dziewczyną. Nie mogę zrozumieć jego zachowania”
  3. Danuta Wałęsa w mocnych słowach o aborcji. „To poniżanie kobiet”
  4. Gwiazda publicznie skrytykowała Kościół. „Nie mogę należeć do tej kłótliwej i wrogiej grupy”
  5. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból
  6. Rodzina zamknęła się w piwnicy i siedziała tam przez 9 lat. Powód jest zatrważający

źródła: twitter.com/bottrill

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego