Randka może być bardziej lub mniej udana. Jednak okazuje się, że my kobiety mamy większe powody do zmartwień niż to, czy rozmowa będzie się kleić lub co będziemy robić dziś z naszym partnerem. Wśród mężczyzn pojawił się nowy, niebezpieczny trend w randkowaniu, i to jego powinniśmy się wystrzegać. 

Długie rozmowy, niekończące się tematy, spacery w blasku księżyca, późne telefony, kolacje przy świecach i randka życia. Większość nas zdążyła się już przekonać, że rzeczywistość zdecydowanie różni się od komedii romantycznych. Jeżeli jednak nie chcemy, by w naszym życiu wylało się takie samo morze łez co przy oglądaniu kolejnego filmu, lepiej znać najnowsze trendy w randkowaniu. 

Trendy w randkowaniu

Trendy w randkowaniu warto znać, chociażby po to by, uniknąć niemiłych rozczarowań, lub po to, by było nam je łatwiej przełknąć, i niestety, nie mówimy tu o najmodniejszych kwiatach, restauracjach czy aktywnościach. 

Ghosting, orbiting, mosting. W ostatnim czasie te słowa-hasła bardzo często pojawiały się w internecie. Czym tak naprawdę są? To określenia popularnych trendów w randkowaniu, które raczej nie zasługują na pochwałę. 

Ghosting to nic innego jak nagłe zrywanie kontaktu, orbiting za to podchodzi lekko pod stalking. Zrywamy relację, znikamy z czyjegoś życia, ale ciągle trzymamy go w naszej orbicie, czyli obserwujemy w internecie. Lakujemy zdjęcia, sprawdzamy gdzie dana osoba ostatnio była i na czyim profilu została oznaczona. Natomiast mosting to porzucenie partnera bez jakiekolwiek wyjaśnienia i dodatkowe, nagłe zerwanie kontaktu. No cóż, takie zachowania nie są ani miłe, ani zdrowe. Okazuje się jednak, że pojawił się nowy trend. Czym jest paperclipping i dlaczego randka z panem spinaczem to zły pomysł?

  1. Małżeństwo rozstało się po niemal 20 latach. Po rozwodzie kobieta dostała list, który wywołał ciarki
  2. Ogromnie smutna wiadomość obiegła media. Śmierć była nagła, nikt nie mógł przewidzieć najgorszego, nie żyje Wojciech Potocki
  3. Przepis na ciasto, które z łatwością wykona każdy. Sekret tkwi w jednym składniku

Randka ze spinaczem

Randka ze spinaczem to naprawdę zły pomysł. Popularny w randkowaniu trend, jakim jest paperclipping pojawił się kiedy do łask powrócił Spinacz używany w Microsoft Office. Choć w programie jego funkcja nie działa, pojawił się on w formie memów pokazując jak działają niektórzy mężczyźni

Paperclipping to nic innego, jak trzymanie drugiej osoby jako opcji B. Spinacze nie martwią się o drugie połówki, te egoistyczne osoby zwyczajnie nie chcą zostać zapomniane, więc co jakiś czas ponownie pojawiają się w naszym życiu. Jeżeli znajdujesz się w takiej relacji, lepiej szybko ją urwij. Randka z kimś, kto co jakiś czas powraca jak bumerang też nie jest dobrym pomysłem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

randka
@violetclair, Instagram

Artystka Samantha Rothenberg przedstawiła ten trend za pomocą grafiki na swoim Instagramie. Przy spinaczach napisała — Czasami pojawiam się zupełnie bez powodu tak jak teraz. — lub — Nie chcę, żebyś o mnie zapomniała, bo to zraniłoby moje delikatne ego. — brzmi znajomo?

randka
Fot. Toimetaja tõlkebüroo, Unsplash

Lepiej wcześniej wiedzieć, czy randka nie zakończy się złamanym sercem. 

randka
Fot. Anthony Tran, Unsplash

Dzięki temu możemy zaoszczędzić sobie wiele cierpienia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Babciny sposób na przeziębienie. Pomaga też oczyścić naczynia krwionośne
  2. Policja wezwana do opuszczonego hotelu w Zakopanem. Widziano podejrzane błyski
  3. Żona Borysa Szyca szczerze o swojej chorobie. Ze względu na ciążę rzadko porusza temat
  4. 13-letni chłopiec odebrał sobie życie. Postrzelił się w głowę, zostawił list
  5. Kinga Rusin apeluje do samego Prezydenta. Chodzi o skandaliczny materiał TVP
  6. Bajecznie prosty sposób na gotowanie ziemniaków 4 razy szybciej. Ugotujesz nawet w 5 minut

źródło: chillizet.pl

Poprzedni artykułBarbara Kurdej-Szatan nie może wrócić do Polski. Gwiazda: „Nie jesteśmy pewni, czy dotrzemy do Polski”
Następny artykułElżbieta Zapendowska oceniła występ Szemplińskiej: „Muszę być mocno krytyczna”
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.