Randka to spotkanie, na którym szybko możemy przekonać się z kim mamy do czynienia. Niestety wiele osób odgrywa na pierwszych spotkaniach kogoś, kim wcale nie są. Umiejętnie rozbudzają w nas zaangażowanie, a nawet miłość. Wszystko za sprawą gier, które mężczyźnie stosują wobec kobiet. Pojawił się właśnie nowy, niebezpieczny trend, na który łatwo możemy się złapać. To wokefishing.

Niejednokrotnie pierwsze spotkanie z chłopakiem, który bardzo się nam podoba, generuje wiele emocji i stresu. Nagle okazuje się, że na naszej drodze stanął istny ideał, randka była wspaniała, a my się angażujemy. Musimy być jednak czujne, pojawił się nowy trend, o którym kobiety niewiele wiedzą.

Randka – nowy niebezpieczny trend

Mężczyźni używają bardzo różnych sposobów, by zdobyć serce i zainteresowanie kobiety. Zawsze jednak skupiają się na podstawowym celu, muszą jej zaimponować. Często więc posługują się nieuczciwymi sposobami, a jednym z nich jest wokefishing.

Wokefishing jest zupełnie nowym odkryciem powstałym na fali otaczających nas wydarzeń. W ostatnim czasie w publicznej dyskusji podejmowane są tematy praw kobiet i społeczności LGBT. Mężczyźni zauważyli w tym potencjał, by zdobyć serca kobiet.

  1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał jedynie 38 lat, rodzina jest zdruzgotana
  2. Czuła jedynie ból zęba. Nikt się nie spodziewał, że to objaw niebezpiecznej choroby

Wokefishing – co to jest?

Wokefishing polega na pełnym poparciu przez mężczyznę ruchów na rzecz kobiet, postulatów dotyczących mniejszości etnicznych i seksualnych. Taki facet z wielkim zaangażowaniem komentuje sytuację polityczną w kraju, broniąc słabszych i wykluczanych. Kobiety szybko zachwycają się takim światopoglądem. Nie wiedzą, że to tylko haczyk, a mężczyzna w rzeczywistości jest zupełnie obojętny na sprawy polityczno-społeczne.

Gdy jego wybranka zaangażuje się w związek i będzie zachwycać się jego osobowością, a w końcu się zakocha, dopiero wtedy przekona się, że ma do czynienia z osobą, która mówi to, co ona chce usłyszeć. Okaże się wówczas, że nowa miłość tak naprawdę nie robi nic, by swoje wielkie słowa i ideały poprzeć działaniem. Należy więc, zanim zaczniemy się angażować, być czujną i sprawdzić, czy mężczyzna pretendujący do związku z nami jest wiarygodny, czy tylko wykorzystuje popularne słowa, by się przypodobać.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

RANDKA
Fot. unsplash.com/ Joshua Ness

Podczas pierwszej randki, zazwyczaj rozmowy przy kawie mężczyzna zrobi wszystko, by przypodobać się kobiecie. Sięgnie więc po słowa, które ona zechce usłyszeć.

randka
fot. unsplash.com/Tyler Nix

Mężczyźni zapominają, że kłamstwo ma krótkie nogi.

randka
Fot. Unsplash.com @Burst

Po spotkaniu przy kawiarnianym stoliku warto wybrać kręgle, czy inną rozrywkę, która pozwoli nam poznać drugą osobą podczas działania, nie tylko z wygłaszanych słów. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dziennikarka nie wiedziała, że jest jeszcze na wizji. Chwilę później widzom opadły szczęki
  2. TVP wprowadziło widzów w błąd? Afera z „Pytanie na śniadanie”, zwolnieni otwarcie komentują
  3. Wielkie święto w domu Aleksandry Kwaśniewskiej. Z kraju płyną najlepsze życzenia
  4. Halinka Mlynkova rozwodzi się z mężem? Miała zabrać syna i wrócić do Polski z Czech
  5. Wypadek busa w Gliwicach. Nie żyje 9 osób, 67-latek usłyszał zarzuty
  6. Rewelacyjne kotlety mielone po grecku wyprą tradycyjne polskie? Z piorunującą niespodzianką w środku smakują jak ambrozja

Źródło: chillizet.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl