Randka z chłopakiem poznanym w sieci zakończyła się prawdziwym dramatem. Mężczyzna, który miał być jej księciem z bajki, okazał się gburem, pozbawionym jakichkolwiek manier i taktu. Facet zniknął, a ona po chwili dostała SMS-a, który wprawił ją w osłupienie. Czegoś podobnego nigdy nie mogłaby się spodziewać.

Internetowe randki od jakiegoś czasu cieszą się coraz większym powodzeniem. To zupełnie zrozumiałe. Nie bez przyczyny miliony ludzi na całym świecie ściąga na swoje smartfony aplikacje, mające na celu łączenie zupełnie obcych sobie ludzi w pary. Pewna kobieta swoją wstrząsającą historią z jednego ze spotkań podzieliła się w sieci. Aż trudno uwierzyć, do jakich czynów zdolni są niektórzy przedstawiciele płci przeciwnej.

Randka przeszła jej najśmielsze oczekiwania 

Ryann Miller najprawdopodobniej raz na zawsze zniechęci się do poznawania mężczyzn w Internecie. To, co zrobił 38-letni Brandon, na długo pozostanie w jej pamięci.

Kiedy usiedliśmy, on cały czas mówił o kobietach w moim wieku i o tym, jak bardzo kobiety są złe i jakie mają wymagania z kosmosu. Nie przestawał o tym mówić, nie zważając na to, że ja zmieniałam temat i już zaczynałam inny wątek. Jemu to najwyraźniej nie przeszkadzało…-rozpoczęła Ryann.

Oprócz tego w karygodny sposób odnosił się do kelnerki obsługującej ich stolik. Uważał, że kobieta wlokła się jak flaki z olejem. Co więcej, zachowywał się jak rozkapryszone dziecko, ostentacyjnie rzucając menu na podłogę.

 1. Za monetę o wartości 5 zł możesz dostać fortunę. Musisz zwrócić uwagę na jeden szczegół
 2. Za monetę 5 gr możesz dostać sporą sumę. Wystarczy, że zwrócisz uwagę na jeden szczegół
 3. Polacy już zaczęli oszukiwać na bonach turystycznych. Wszystko się wydało

SMS wprawił ją w osłupienie

Niespodziewanie zapytał, czy mógłby skorzystać z toalety. Ryann odetchnęła z ulgą, ponieważ miała już dość jego humorów. Po chwili dostała SMS-a, którego nie zapomni do końca życia.

-Dzięki za zapłacenie rachunku, grubasko!- napisał opryskliwy facet.

Okazało się, że postanowił opuścić lokal. Co ciekawe zatrważającą kwotę na rachunku nabił głównie mężczyzna. Same drinki, które wypił wyniosły ją 60 dolarów. To jednak nie wszystko. Na Instagramie odkryła, że Brandon prywatnie jest szczęśliwym ojcem dwóch córek, które z dumą prezentuje w sieci.

-Po pierwsze zawsze sprawdzajcie dokładniej, z kim wybieracie się na randkę, a po drugie – nigdy nie pozwólcie wmówić sobie, że coś jest z Wami nie tak! […]– ostrzega kobieta.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Randka
unsplash.com @rotkif

Randka zakończyła się istnym dramatem. 

Randka
twitter.com @RyMill1003

Kobieta została potraktowana w okrutny sposób. 

Randka
twitter.com @RyMill1003

Ostrzegła też inne kobiety. 

ZOBACZ TEŻ:

 1. Łukasz Szumowski ostrzegł wszystkich. Od dzisiaj w Lidlu, Biedronce i innych sklepach można natknąć się na służby w pilnym działaniu
 2. Kłopoty z turystami z Niemiec w Kołobrzegu. Miasto nie wie, co robić
 3. Polski piłkarz zaginął. Błagalny apel o pomoc
 4. Tomasz Kammel stracił pracę w TVP. Niesłychane, kto zajmie jego miejsce
 5. ”Dobry Tydzień”: Joanna Liszowska trafiła do szpitala. Tygodnik ujawnia szczegóły
 6. Niestety, ksiądz ma koronawirusa. Pilny apel sanepidu, poszukiwani wierni z 4 kościołów
 7. Kolejny cios w finanse Polaków. Abonament RTV nie tylko zostaje, będzie jeszcze wyższy
 8. Dobre wieści. Jerzy Stuhr po raz pierwszy pojawił się na wizji po przebytym udarze
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

Źródło: popularne.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek! 

 

 

Poprzedni artykułMedia przekazały najgorsze informacje. Niestety nie żyje, śmierć przyszła niespodziewanie
Następny artykułGwiazda „Barw szczęścia” walczy o życie. Lekarze nie potrafią postawić diagnozy, sytuacja jest dramatyczna
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.