Randka w ciemno to jeden z najbardziej kultowych programów w polskiej telewizji. Choć show zniknęło z anteny lata temu, do dziś wspominamy je z ogromnym sentymentem i uśmiechem na twarzy. Kotarka oddzielająca wybranków serca, zaskakujące pytania aż w końcu ostateczna decyzja i wymarzone wakacje zakochanych. Aż ciężko uwierzyć, że ostatni raz mieliśmy okazję oglądać go 15 lat temu.
 
Randka w ciemno była jednym z ulubionych programów Polaków. Trudno nie przyznać, że każdy odcinek przynosił nam dreszczyk emocji. Show po raz pierwszy ukazało się na antenie TVP 11 grudnia 1992 roku, a ostatni odcinek wyemitowano 24 czerwca 2005 roku. Trudno zapomnieć ilu emocji dostarczali nam, nie tylko uczestniczy, ale i wybitni prowadzący, w postaci Jacka Kawalca, a następnie Tomasza Kammela.
 
randka w ciemno
Fot. Fragment programu „Randka w ciemno” TVP

Randka w ciemno była jednym z ulubionych programów Polaków. Nic dziwnego. Show było niesamowite.

 
Poprzedni artykułŻona Rutkowskiego pozazdrościła mu oryginalnej fryzury? Jej nowe włosy wywołały wielkie poruszenie, przecieramy oczy ze zdumienia
Następny artykułPrzykre doniesienia o Beacie Kozidrak. Nic już nie da się zrobić, kulisy są wstrząsające. Powiedziała za dużo?
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.