Lelum.pl

fot. Jakub Kaminski/East News

Raniące słowa pod adresem Anny Dymnej. Po premierze „Wielkiej wody” jest jeszcze gorzej. Kpiny doprowadzają ją do płaczu

20 Listopada 2022

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Anna Dymna od lat nieustannie pojawia się w polskich mediach. Najpierw zachwycała swoim talentem aktorskim, a później zaangażowała się w działalność charytatywną. Teraz wyznała, jakie słowa usłyszała od internautów.

Anna Dymna od lat nieustannie pojawia się w polskich mediach. Najpierw zachwycała swoim talentem aktorskim, a później zaangażowała się w działalność charytatywną. Teraz wyznała, jakie słowa usłyszała od internautów.

Gwiazda znana z takich produkcji jak „Janosik”, „Znachor” czy „Trędowata” przez wiele lat była uznawana za wzór piękności. Teraz jednak 71-letnia aktorka stała się ofiarą krzywdzących komentarzy internautów, którzy krytykują jej sylwetkę.

Anna Dymna w przeszłości była jedną z najatrakcyjniejszych polskich gwiazd

Aktorka od najmłodszych lat pojawiała się w wielu kultowych filmach i serialach. Widzowie świetnie kojarzą ją z roli hrabianki Klarysy z „Janosika”, Marii Wilczur ze „Znachora” albo Ani Pawlakówny z „Nie ma mocnych”.

Anna Dymna jeszcze jako młoda dziewczyna była nieustannie chwalona i podziwiana za swoją niewinną urodę i zgrabną sylwetkę. Później gwiazda zaangażowała się w działalność charytatywną i wielokrotnie udowadniała, że posiada ogromne serce, które w całości oddaje swoim podopiecznym.

Teraz jednak sytuacja uległa odwróceniu, a aktorka stała się ofiarą hejtu i negatywnych komentarzy. Fani krytykują jej wygląd i figurę.

Anna Dymna hejtowana po premierze „Wielkiej wody”

Niedawno gwiazda po raz kolejny miała szansę zaprezentować swoje umiejętności i wystąpiła w polskim hicie Netflixa „Wielka woda”. Serial opowiada historię ogromnej powodzi, która zaskoczyła mieszkańców Wrocławia.

Anna Dymna przyznała, że po premierze produkcji spotkała się z ogromną ilością złośliwych komentarzy. Większość z nich dotyczyła figury gwiazdy.

– Czasem przykro słuchać, czytać, co o mnie piszą. Po roli w „Wielkiej wodzie” wylewają się na mnie ścieki ohydnych słów. Jestem przecież publiczną osobą. Służymy też do tego, by różni biedni frustraci, zakompleksieni nieudacznicy, samotni, uszkodzeni mieli się na kim się wyżyć. Może to im pomaga? Jeśli tak, to dobrze. Może przez chwilę, chociaż czują się lepiej powiedziała Anna Dymna.

Sprawa jest o tyle ciekawa, że Anna Dymna wcieliła się w serialu w postać chorobliwie otyłej śpiewaczki, a na potrzeby roli została w odpowiedni sposób ucharakteryzowana. Mimo to internauci wciąż porównują jej sylwetkę do czasów kariery aktorskiej z młodości.

skomentowała wpisy na swój temat Anna Dymna.

Anna Dymna
Anna Dymna

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Maciej Rock ujawnił, jakie ma relacje z Piotrem Gąsowskim. Cała prawda wyszła na jaw
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Czarno białe zdjęcie na profilu Marty Kubackiej, a pod nim słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Cała Polska jednoczy się w modlitwie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

„Jaka chudzina”. Co się stało z Magdą Narożną? Ludzie jej nie poznają po drastycznej przemianie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Edyta Golec, jak bogini. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy, biała suknia, kwiaty we włosach. Fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Druzgocące wyznanie Katarzyny Figury. Prawie nikt nie wiedział, do czego doszło w jej życiu
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dagmara Kaźmierska powiedziała, co uważa o Janie Pawle II. Nie przebierała w słowach
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]