Ranita Sobańska dziś o godzinie 11:00 przedstawiła swoją autorską kolekcję „Rosną Skrzydła” na sezon Jesień/Zima. Kolekcja z pewnością jest niecodzienna i bardzo zjawiskowa. Choć część adresowana jest do osób kochających aktywność, to tym razem projektantka postawiła także na sportową elegancję w bardzo żywych kolorach. 

Ranita Sobańska z miłości do sportu od lat tworzyła kolekcję dla marki 4F. Jednak z zamiłowania do mody, postanowiła, że stworzy także autorską kolekcję, która będzie dostosowana do nowoczesnej, żyjącej w biegu kobiety. Sportowa elegancja Ranity Sobańskiej jest bardzo seksowna, a żywe kolory, które królują w projektach, zdecydowanie pozwolą pozbyć się jesiennej chandry.

Ranita Sobańska „Rosną Skrzydła”

Inspiracją do stworzenia kolekcji „Rosną Skrzydła” była współczesna kobieta, a także życie samej Ranity Sobańskiej. Artystka, jak sama przyznaje, jest bardzo związana ze sportem, a przez to, że żyjemy w ciągłym biegu, chciała stworzyć linię ubrań, która sprosta wymaganiom współczesnych kobiet. Kolekcja Ranity jest bardzo uniwersalna i świetnie sprawdzi się zarówno w pracy, jak i w roli wieczorowej kreacji. Projekty można modyfikować wedle własnego uznania, odczepiając lub  dodając poszczególne elementy projektu.

Dotychczasowe kolekcje Ranity Sobańskiej zazwyczaj były stonowane, jednak tym razem projektantka postawiła na mocne i energetyzujące kolory, które doskonale będą w stanie przełamać szarość nadchodzącej jesieni i zimy. Doskonale zmobilizują do codziennej aktywności i wyjścia z domu. Nosząc soczyste pomarańcze, róże, a także granaty, nie sposób nie mieć uśmiechu na twarzy! Nawet, jeżeli na dworze nie panuje zbyt optymistyczna pogoda.

Choć w ubraniach Ranity Sobańskiej możemy zobaczyć gwiazdy z pierwszych stron gazet, to projektantka w rozmowie z Lelum.pl wyznała, że tak naprawdę wcale nie sławne osoby są jej bezpośrednimi odbiorcami, do których chciałaby dotrzeć w najskrytszych marzeniach, a po prostu kobiety:

– Uwielbiam ubierać mocne kobiety, które wiedzą, czego chcą. Nie chce rzucać wielkimi nazwiskami, w moim mniemaniu nie o to tutaj chodzi. Jeżeli będę miała taką możliwość, to oczywiście, natomiast ja bardziej szukam osobowości, czyli kobiet, które osiągają w życiu wiele i to na różnych płaszczyznach. Nie muszą to być wyłącznie celebryci, a kobieta spełniona – powiedziała Ranita Sobańska.

My jesteśmy zachwycone kolekcją „Rosną Skrzydła”, a kolorystyka skradła nasze serca. Nosząc takie projekty, żadnej z nas nie powinna być straszna jesień, czy zima 😉

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ranita Sobańska

Ranita Sobańska

Ranita Sobańska

Ranita Sobańska

Ranita Sobańska

 

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata Kozidrak. Historia największej polskiej gwiazdy
  2. Carrie Fisher – historia kultowej aktorki „Gwiezdnych Wojen”
  3. Majdan nie wytrzymał. Uderzyli w najwrażliwszy punkt Rozenek