Świat dosłownie oszalał na punkcie seriali. Już nie wystarcza nam 2-godzinny film, chcemy jak najwięcej sezonów i odcinków. Mimo, że takie platformy jak Netflix zgarniają duży kawałek tortu, seriale i telenowele mają się świetnie. Kochamy ich bohaterów i codzienny rytuał zasiadania przed telewizorem. Poznajcie ranking polskich seriali i sprawdźcie, co oglądamy najchętniej…

Polacy kochają oglądać rodzinne sagi. Chociaż niektóre z nich wydają się absurdalne, chcemy wiedzieć co słychać u naszych ulubionych bohaterów i ich rodzin.

Ranking polskich seriali

Magazyn Fakt stworzył ranking najchętniej oglądanych polskich seriali, ciekawe czy jego wyniki was zaskoczą? A może wręcz przeciwnie i wy również jesteście ich fanami?

Liderem okazał się kochany przez Polaków serial M jak miłość z wynikiem 6,08 mln widzów. Daleko w tyle pozostawił swoją konkurencję, okazje się, że sadzie o rodzinie Mostowiaków, nic nie może zagrozić. Drugie miejsce zajmuje nieśmiertelne Na dobre i na złe. Trzecie, ostatnie miejsce na podium przypada również serialowi Telewizji Publicznej – Barwy Szczęścia. Kolejne miejsce i tu zaskoczenie zajął nowiutki serial Za marzenia. Później mamy jeszcze kilka produkcji TVP i dopiero na 8 miejscu znajduje się serial stacji PolsatW rytmie serca. Miejsce 9 i 10 zajmują seriale TVN – Diagnoza i Na Wspólnej z najniższym wynikiem w TOP10 – 2,11 mln widzów. 

 1. M jak Miłość – 6,08 mln widzów
 2. Na dobre i na złe – 4,21 mln widzów
 3. Barwy Szczęścia – 3,75 mln widzów
 4. Za marzenia – 3,27 mln widzów
 5. Ojciec Mateusz – 3,15 mln widzów
 6. Blondynka – 2,92 mln widzów
 7. Korona Królów – 2,52 mln widzów
 8. W rytmie serca – 2,48 mln widzów
 9. Diagnoza – 2,27 mln widzów
 10. Na Wspólnej – 2,11 mln widzów

ZOBACZ TEŻ:

 1. Znana pisarka atakuje TzG: „Taniec z inwalidą!”. Gwiazda odpowiada: „OBLEŚNY BABSZTYL”
 2. ODLECIAŁA! Lewandowska sprzedaje kilogram ziemniaków za fortunę
 3. Jarosław Kret dręczy Tadlę SMS-ami. Wyciekły skandaliczne wiadomości

źródło: jastrzabpost.pl