Ręce, które leczą to program, który oglądały miliony Polaków. W tym roku mija 25 lat, odkąd został wyemitowany pierwszy raz. Uzdrowiciel Zbigniew Nowak podobno pomógł wielu chorym. Pamiętacie, jak instruował swoich widzów i osoby obecne w studio nagraniowym? Ręce należało strzepać, by pozbyć się złej energii, a potem wystarczyło klaskać. Czy to działało?

Ręce, które leczą były emitowanie w telewizji Polsat. Zbigniew Nowak był cudotwórcą, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Klaskanie do telewizora wydaje nam się dzisiaj śmieszne, ale wtedy robiły to miliony Polaków! Dodatkowo za pomocą wspaniałego uzdrowiciela można było nadać swojej butelce wody właściwości lecznicze. Pamiętacie? 

ręce
fot.youutbe.com

Uzdrowienie polegało na powtarzaniu sekwencji po Zbigniewie Nowaku. W ten sposób miliony Polaków klaskały do ekranów swoich teleodbiorników.

Poprzedni artykułCórka Kasi Kowalskiej niedawno wybudziła się ze śpiączki. Dziś pojawiło się jej zdjęcie ze szpitala
Następny artykułNastolatka z Piaseczna zginęła w tragicznych okolicznościach. Jej matka ujawnia poruszające szczegóły o zabójcach
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.