Lelum.pl > Nowości > Sposób, w jaki on trzyma cię za rękę wiele mówi o waszym związku. Zdumiewające, ile zdradza mowa ciała
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 31.01.2020 16:46

Sposób, w jaki on trzyma cię za rękę wiele mówi o waszym związku. Zdumiewające, ile zdradza mowa ciała

kobieta
fot. pexels.com/cottonbro

Ręka pod rękę, za jeden paluszek czy dłonie splecione ze sobą? Jak się okazuje, sposób trzymania się za nie wiele może nam powiedzieć o naszym związku! Sprawdź, co możesz wyczytać z waszej wspólnej mowy ciała – można naprawdę się zdziwić.

Okazuje się, że sposób, w jaki mężczyzna trzyma cię za rękę mówi wiele o związku. Jednak każdy dotyk jest inny i każdy ma swoje własne znaczenie. Spodziewałaś się, że tak łatwo powiedzieć to o waszym związku? Sprawdź, co oznacza jego dotyk!

Co oznacza sposób, w jaki jest trzymana twoja ręka?

Sposób, w jaki przez partnera trzymana jest twoja ręka, wiele może powiedzieć o tym, co dzieje się w waszym związku i o tym, jakimi jesteście ludźmi.

Splecione dłonie

Jeśli trzymacie się za ręce, ze splecionymi palcami to znaczy, że nie macie przed sobą żadnych tajemnic i potrzebujecie zawsze czuć swoją bliskość. Potraficie naprawdę znosić się w każdej sytuacji, niezależnie od tego, czy wszystko układa się jak najlepiej, czy może niekoniecznie.

Z palcami skierowanymi w dół

Uczucia, jakimi się darzycie, to coś naprawdę głębokiego. Nie zawsze czujecie potrzebę, żeby mówić sobie o każdym szczególe, jaki się wam tego dnia przydarzył, najważniejsze dla was jest to, że zawsze czujecie się w swoim towarzystwie swobodnie i komfortowo.

Za jeden palec

Oboje jesteście bardzo skrytymi osobami, które potrzebują dla siebie wiele przestrzeni osobistej. Nie ma w tym nic złego, wszyscy mamy inne oczekiwania na temat tego, jak wyobrażamy sobie bliskość. Wasz związek wciąż jest bardzo szczęśliwy.

Pod ramię

To oznacza szukania oparcia w partnerze. Pozwala twojemu partnerowi na to, żeby poczuć się prawdziwie męskim obrońcą, pozwala mu poczuć się naprawdę przydatnym.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ręka

Ręce mają skomplikowaną symbolikę.

ręka

To, w jaki sposób się za nie trzymacie oznacza wiele rzeczy,

ręka

Sprawdza się w twoim przypadku?

ZOBAC1Z TEŻ:

  1. Nie żyje 49-latka. Po miesiącu od zaginięcia natrafiono na ślad kobiety, odnaleziono jej ciało
  2. Małżeństwo otworzyło prezent ślubny po 9 latach. Nie mogli uwierzyć w jego zawartość
  3. Odkrył, co jego dziewczyna robi z jego psem, gdy nie ma go w domu. Ukryta kamera zarejestrowała wszystko

źródła: chilizet.pl