Nadchodzi grudzień, a wraz z nim czas obdarowywania. Tym, którzy borykają się z dylematami, z odsieczą nadchodzi Remington, producent sprzętu do stylizacji włosów i zarostu. W swojej ofercie posiada propozycje, które będą idealnymi kandydatami na prezenty dla niej i dla niego.

Prezent dla niej na święta

Nie ulega wątpliwości, że kobiety uwielbiają dbać o siebie i podkreślać walory swojej urody. Doskonałym upominkiem będzie suszarka z serii Curl & Straight Confidence. Urządzenie jest wyposażone w szeroką dyszę, która pięknie wygładza włosy. Jeśli bliska Ci kobieta ma naturalnie kręcone włosy, to w zestawie znajdzie nakładkę, która doskonale podkreśli ich skręt. Do produktu dołączona jest szczotka 45 mm, która odbija włosy od nasady, tworząc efekt PUSH UP! Dodatkowo suszarka posiada funkcję Turbo Boost, która zapewnia ekspresowe suszenie, 2 ustawienia prędkości oraz 3 temperatury. Kolejną propozycją prezentu pod choinkę dla pań, jest innowacyjne urządzenie do stylizacji włosów Curl & Straight Confidence.

Jest to produkt 2w 1, dzięki któremu fryzura może być idealnie prosta, przybrać formę sprężystych loków, bądź lśniących fal. To absolutny HIT! Jak wiadomo, kobieta bywa zmienną, zatem z takiego prezentu będzie zadowolona każda mama, żona, przyjaciółka i siostra.

Fot. materiały prasowe

Prezent dla niego święta

Mężczyźni lubią proste rozwiązania, które ułatwią im codzienne funkcjonowanie. Dlatego marka Remington, proponuje maszynkę do włosów oraz golarkę foliową z serii Heritage. Pierwsza z wymienionych posiada 11 grzebieni, które pozwalają skrócić włosy w przedziale 1,5 – 25 mm. HC9100 posiada głowicę stożkową, która pozwala stylizować i cieniować włosy, bez konieczności zmiany nakładek dzięki temu możemy cieszyć się wygodną i płynną regulacją. Golarka foliowa HF9000 jest perfekcyjnie dokładna i przystosowuje się do twarzy, a wszystko za sprawą zaawansowanych rozwiązań, w które wzbogacone jest urządzenie. Znajdziemy w nim między innymi, precyzyjny trymer, dzięki któremu nie ma konieczności kilkukrotnego powtarzania golenia w jednym miejscu, a tym samym unikanie jest podrażnienie skóry.

Trymer wychwytuje bowiem i przycina dłuższe, nisko położone włosy, zaś z tymi krótszymi, doskonale radzą sobie folie LiftLogic podnosząc włosy pod każdym kątem, dla uzyskania dokładnego golenia. Oba urządzenia oprócz doskonałych funkcji, są eleganckie i stylowe, czym również skradną serca nawet najbardziej wymagających panów. Innym produktem, który proponuje marka, jest multigroomer z serii Graphite G5, czyli urządzenie all in one. Jest to kompleksowe rozwiązanie w stylizacji „od stóp do głów”. Wszyscy mężczyźni po otwarciu takiego prezentu będą dziewięciokrotnie zadowoleni, ponieważ PG5000 posiada aż 9 nakładek do stylizacji każdego obszaru ciała.

 

Fot. materiały prasowe

Remington ma w swojej ofercie produkty, które sprawią radość zarówno kobietom, jak i mężczyznom, bez względu na wiek i upodobania. Urządzenia od marki są uniwersalne, innowacyjne i spełniają nawet największe wymagania. Dodatkowo design ich wykonania jest nowoczesny i elegancki. Teraz gdy już kłopot z wyborem prezentu masz z głowy, możesz w spokoju wyczekiwać świątecznych dni z Last Christmas w tle i z kubkiem gorącej czekolady w ręku.

 

Poprzedni artykułKsiądz nie chciał ochrzcić dziecka. Odmówił ze względu na jego wygląd i „nieświęte” znamiona
Następny artykułSuczka umarła przez domowy składnik. 8 dni walczyła o życie
Redaktor naczelna Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i nowych mediów, magister kulturoznawstwa na Uniwersytecie SWPS.