Remont domu to niełatwe przedsięwzięcie. Wymaga wiele czasu, pracy i włożenia w niego wielu środków. Czasami niemożliwym wydaje się stworzenie czegoś godnego uwagi z niektórych miejsc. Projekty takie jak ten naprawdę zapierają dech w piersiach — stworzenie tak pięknego domu z czegoś, co na początku było walącą się ruiną, jest osiągnięciem, z którego naprawdę można być dumnym.

Podjęcie się remontu budynku, który na początku nie nadawał się nawet do tego, żeby się do niego bezpiecznie zbliżyć to ryzyko, którego wielu by się nie podjęło. Istnieją jednak zapaleńcy, dla których remont domu w tak skrajnie złym stanie, to nie tylko wyzwanie, ale i czysta przyjemność. Trzeba przyznać, efekt końcowy jest oszałamiający. 

Wyglądało na zadanie niemożliwe, a jednak!

Na początku ten budynek była walącą się ruiną. Nikt nie miał ochoty nawet się do niego zbliżać, a na pewno nie podejmować gruntownego remontu. Jednak jego obecny właściciel w złym stanie budynku dostrzegł pewne plusy, jak na przykład to, że był dzięki niemu bardzo tani. 

remont domu
facebook.com/pg/Briand-Renault-Architectes

Dom wyglądał wręcz przerażająco.

Dzięki temu, za jak niską cenę nabył budynek, oraz wykonaniu wielu prac remontowych własnoręcznie, mężczyzna zaoszczędził dużo pieniędzy. Te fundusze mógł zatem włożyć w wykończenie go na najwyższym poziomie. Jego stan „po” zachwyca! Ogromne okna, między innymi w dachu oraz nowoczesny wystrój idealnie współgrają z zachowanymi oryginalnymi elementami budynku, tak drewniane belki i ceglane ściany.

Ile kosztuje remont domu?

Remont domu, szczególnie starego, może kosztować bardzo dużo. Generalny remont domu, w dużo lepszym stanie niż ten, który widzimy powyżej, według portalu kb.pl, to koszt około 180 tysięcy złotych. Ta wyremontowana ruina na pewno pochłonęła dużo więcej środków. 

Efekt jednak jest zachwycający — piękne, odkryte ściany, drewniane belki, w połączeniu w eleganckim nowoczesnym wystrojem tworzą cudowne wnętrze. Z zewnątrz budynek wygląda bardzo naturalnie i wiejsko. W dodatku otwarte przestrzenie na zewnątrz naprawdę pozwalają na zrelaksowanie się i wyciszenie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

remont domu
facebook.com/pg/Briand-Renault-Architectes

Aż strach podejść do takiej ruiny.

remont domu
facebook.com/pg/Briand-Renault-Architectes

Teraz dom jest zupełnie odmieniony!

remont domu
facebook.com/pg/Briand-Renault-Architectes

Taki remont domu wydaje się czarodziejską sztuczką.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polska sieciówka do likwidacji. Symboliczny koniec w ostatni weekend listopada
  2. Dziewczynka przepadła bez śladu. 6 lat później starsze siostry wyjawiły okrutną prawdę
  3. Kobieta wjechała autem do jeziora przez GPS. Tłumaczyła się brakiem znajomości okolicy
  4. Żona zostawiła list mężowi. Obudził się z kacem i podbitym okiem, nie mógł przestać płakać, gdy go przeczytał
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem

źródła: trendingalleries.com, kb.pl

Poprzedni artykułUwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki 12 lat temu. O zmaganiach z chorobą opowiedział tuż przed śmiercią
Następny artykułBadanie USG, które zmieniło jej życie po śmierci męża. Pół roku później lekarze odkryli koleją rzecz
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego