Renata Beger dziś już nie zasiada w Sejmie, jednak świat o niej nie zapomniał! Jedna z najbardziej barwnych i kontrowersyjnych posłanek Samoobrony ma się całkiem dobrze, jednak wygląda kompletnie inaczej, niż na początku swojej spektakularnej kariery w polskiej polityce. Pamiętacie ją? 

Ponad 10 lat temu, to jej wypowiedzi sejmowe były najbardziej komentowane. Renata Beger dziś jest już w cieniu sceny politycznej, jednak w historii zapisała się jako nieprzewidywalna posłanka Samoobrony. Mimo wielu afer politycznych wciąż jest pamiętana głównie ze swoich figlarnych wypowiedzi i prostego języka, który z biegiem lat wydaje się już kultowy. 

Renata Beger dziś

20. rocznica blokad rolniczych to impreza, która zgromadziła najbardziej pożądane nazwiska branży show-biznesu i polityki. Niedawno pisaliśmy, że festyn prowadziła Dominika Tajner, a gościem muzycznym był Michał Wiśniewski, co obiło się wielkim echem w mediach. Podczas plenerowej imprezy pojawiła się jeszcze jedna kultowa już postać polskich mediów: Renata Beger. Kilkanaście lat temu była jedną z czołowych posłanek Samoobrony, a jej wypowiedzi do tej pory są hitem internetu.

Renata Beger dziś wygląda kompletnie inaczej niż kiedyś, jednak czas obchodzi się z nią łagodnie. Była posłanka obecnie ubiera się o wiele gustowniej i z klasą, jednak wciąż swój słynny błysk w oczach, warkocz i zawadiacki uśmiech. W połączeniu z jej szczerością, bezpośredniością i oryginalnym językiem daje nam to mieszankę wybuchową, której brakuje w polskich mediach i Sejmie!

Renata Beger dziś także udziela się politycznie, jednak bardziej lokalnie. Mieszka w Nowym Dworze koło Złotowa. Prywatnie jest od ponad 40 lat związana z Tadeuszem Begerem, z którym ma dwójkę dzieci.

Kim jest Renata Beger?

Renata Beger jest byłą posłanką Samoobrony, jednak nie każdy musi ją pamiętać, a to za sprawą jej odejścia z polityki. Jako posłanka była zamieszana w kilka afer m.in. aferę taśmową, na której nagrano ją, gdy ta proponuje wiceprezesowi PiS swoje warunki za przejście do większości rządowej. Wcześniej została oskarżona o fałszowanie podpisów na własnej liście poparcia.

Największą popularność, którą w internecie może cieszyć się do dzisiaj, przyniosły jej niefortunne wypowiedzi. Gdy została spytana przez dziennikarkę, czy lubi współżyć odpowiedziała:

– Jak koń owies.

To nie wszystko. W jednym z wywiadów broniąc swoich partyjnych kolegów oskarżonych o molestowanie, zaznaczyła, że takowego nie było w jej partii, a jeśli było to dlaczego ona została pominięta. To jedynie wierzchołek góry lodowej wypowiedzi Renaty Beger, które pamiętane są po dziś dzień. Chcielibyście, żeby wróciła do polityki? My bardzo!

Zobacz zdjęcia Renaty Beger:

Renata Beger dziś
screen youtube.com @Max Ciszek

Renata Beger kiedyś.

Renata Beger dziś
Super Express

Posłanka nie stroniła od kontrowersji. 

Renata Beger
screen polsatnews.pl

Renata Beger dziś wygląda świetnie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Agata Duda jest pierwszą damą już 4 lata. Zobaczcie, jak się zmieniła, nie przypomina dawnej siebie
  2. Edyta Górniak dostanie własny program! Na oczach widzów zrobi prawo jazdy
  3. Nie żyje Toni Morrison. Pierwsza Afroamerykanka, która zdobyła literacką Nagrodę Nobla
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala
Poprzedni artykułZaproszenie na ślub, które wywołało oburzenie: „Obleśne i wulgarne!” Nowożeńcy pokazali niecenzuralne zdjęcia
Następny artykułJakie fryzury do cienkich i rzadkich włosów? Dodaj sobie objętości i blasku
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.