Renata Kaczoruk właśnie udowadnia nam, że jest nie do zdarcia. Dziewczyna mimo tragicznej prasy, krytyki mediów i ogólnej niechęci ze strony społeczeństwa, postanowiła jednak zatańczyć w Tańcu z Gwiazdami. Fakt ten dziwić może o tyle, że po swoim występie w Azja Express Renulka zapewniała, że nie interesuje ją show-biznes. Hipokryzję wytknęła jej Małgosia Rozenek, przez co rozpętała się trzecia wojna medialna. Teraz Kaczoruk podobnie jak Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła zatrudnić ekspertów od ratowania wizerunku. Trzymamy kciuki.

Renata Kaczoruk pokazała nam spektrum swoich możliwości w programie Azja Express. Delikatnie rzecz ujmując, nie polubiła się z uczestnikami, a widzowie mogli zobaczyć, że po trupach do celu, może sobie wytatuować jako motto. Później były zapewnienia, że nie interesuje jej show-biznes, udawane zaręczyny w reklamie Play, skandal z projektantem i sesja na cmentarzu, o której pisaliśmy tutaj – Dziewczyna Wojewódzkiego POZUJE na CMENTARZU. Prowokacja?

ZOBACZ TEŻ: Rozenek OSTRO ATAKUJE Renulkę: „To HIPOKRYZJA”

https://www.instagram.com/p/BYq99w_DCVu/?taken-by=renul_ka

Wszyscy ulubieńcy mediów na jednym zdjęciu. 

Ratowanie wizerunku

Jak podaje serwis Pudelek występ Kaczor w polsatowskim Tańcu z Gwiazdami to nie przypadek.

– Renata bowiem, oczywiście w porozumieniu z „Królem TVN”, opracowała plan, który ma na celu poprawić jej wizerunek medialny. Cóż, brzmi jak karkołomna misja – podaje serwis.

– Renata wie, że jej początek w show-biznesie nie był najlepszy, ale wierzy, że została źle odebrana i jest w stanie ocieplić swój wizerunek. W „Tańcu z gwiazdami” chce pokazać siebie z innej strony i przekonać ludzi, że pomylili się w swoich ocenach. Będzie też ponoć współpracować ze znanym menedżerem gwiazd, który ma odpowiadać za jej komunikację z fanami i mediami. – mówi dla Pudelka tajemnicze źródło.

Myślicie, że zostało jeszcze coś do uratowania? Renata i jej partner Kuba Wojewódzki prowadzą obecnie wojnę podjazdową z Małgosią Rozenek i Radkiem Majdanem. Myślicie, że takie akcje pomogą jej ocieplić wizerunek i przekonać do siebie ludzi?

ZOBACZ TEŻ: Wojewódzki NOKAUTUJE! „Oto SMS-y. Rozenek chciała ZDRADY i SEKSU ze mną”

https://www.instagram.com/p/BaMpcNvDoAC/?taken-by=renul_ka

ZOBACZ TEŻ: Wojewódzki znów poniża Rozenek. „Połączenie Alzheimera i SRACZKI”

źródło: pudelek.pl

ładowanie...

Zobacz również