Renata Kaczoruk to nasza ulubienica, podobnie jak całej Polski. Kochają ją ludzie, kochają ją media… a najbardziej kocha ją nie-mąż Kuba Wojewódzki. Teraz Renulka wystąpi w Tańcu z Gwiazdami, mimo informacji, która wyciekła do mediów, że nikt nie ma ochoty z nią tańczyć, dziewczyna Kuby Wojewódzkiego jest wniebowzięta. 

Udział Renaty Kaczoruk dziewczyny Króla TVN w polsatowskim Tańcu z Gwiazdami od początku wydawał się kontrowersyjny, w końcu jak to on TVN, ona Polsat? Może ta decyzja została jej doradzona przez ekspertów od wizerunku, których ostatnio zatrudniła. Uzmysłowili jej, że po sytuacji w Azja Express, raczej już nic nie odbuduje jej pozycji w stacji jej chłopaka. Być może chodzi też o pieniądze? 🙂

Renata Kaczoruk próbuje uratować SWÓJ WIZERUNEK. „Pracuje z ekspertami”

Słowa zachwytu

Teraz nad udziałem Renaty w TzG postanowił zachwycać się sam Polsat, podpisując jej zdjęcie z dzieciństwa słowami:

– To będzie niesamowita edycja Tańca z Gwiazdami

Sama Kaczoruk również postanowiła oficjalnie potwierdzić i skomentować swój udział w show:

https://www.instagram.com/p/BelgsBJnG5n/?taken-by=renul_ka

– Czym skorupka za młodu… 💖🤩 Aga i ja, lat cirka 6😍😍 Zanim rozpoczęłyśmy podstawówkę już miałyśmy jasno sprecyzowane plany na przyszłość😜😂😂 Obie zaczęłyśmy przygodę z tańcem w “ognisku baletowym” a potem w “przyOperowej” szkółce baletowej. Nic nigdy nie sprawiało mi tyle radości co te podróże do krainy czarów🌈🦋.Marzenia o tańcu rozbiły się o nasz wzrost (rosłyśmy w oczach;)) i coraz poważniejsze wymagania szkolne.. ale już zawsze brakowało mi go w życiu🌸 🌟. Dlatego jestem niewypowiedzianie szczęśliwa i wdzięczna za okazję do powrotu do moich najszczęśliwszych wspomnień… I mam nadzieję, że bedziecie w tym ze mną- w „Tańcu z gwiazdami”✨.

Będziecie jej kibicować???

ZOBACZ TEŻ: Wszyscy olewają cię na Tinderze? Zobacz nasze rady

https://www.instagram.com/p/BeggHjyHbPp/?taken-by=renul_ka

ładowanie...

Zobacz również