Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Reporterka zadała Rutkowskiemu osobiste pytanie, nagle zawołał ochroniarza. Po chwili wszyscy zaniemówili
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 29.06.2022 20:37

Reporterka zadała Rutkowskiemu osobiste pytanie, nagle zawołał ochroniarza. Po chwili wszyscy zaniemówili

Krzysztof Rutkowski
TRICOLORS/East News

Nie jest tajemnicą, że Krzysztof Rutkowski bardzo dba o swój wizerunek — zarówno fizyczny, jak i medialny. Mimo to, słynny detektyw potrafi nieźle zaskoczyć. Podczas ostatniego wywiadu reporterka „Faktu” zadała mu delikatne pytanie. Nieoczekiwanie, celebryta zawołał ochroniarza. Wydał mu jasne polecenie.

Detektyw Rutkowski już od lat umiejętnie łączy rolę partnera i ojca ze swoim ryzykownym, choć z pewnością pełnym emocji zawodem. W 2012 roku na świat przyszedł jego syn, Krzysztof Jerzy, owoc związku z Mają Pilch, który dopiero trzy lata temu zyskał status małżeństwa.

Nie ulega wątpliwości, że mimo ponad dziesięciu lat stażu, uczucie pomiędzy nimi nadal jest żywe. Żona towarzyszyła detektywowi podczas wyprawy na Ukrainę, a wolne chwile spędzają razem, czy to w domowym zaciszu, czy w restauracji.

Krzysztof Rutkowski nagle zawołał ochroniarza. Wszystko przez osobiste pytanie reporterki

Ostatnio media obiegła wieść, że Krzysztof Rutkowski wystąpi w kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”. Informacja wywołała falę entuzjazmu, ale też wzbudziła pewne zastrzeżenia. Redakcja „Pomponika” zapytała nawet gwiazdę, czy na potrzeby programu, który nieraz wymagał od uczestników zmiany image’u, pozwoliłby stylistom dotknąć swojej charakterystycznej fryzury. Detektyw przyznał, że w razie potrzeby, będzie otwarty na ewentualne metamorfozy.

Byłoby to z pewnością spore zaskoczenie dla fanów. Wiemy jednak, że detektyw jest prawdziwym specjalistą od zaskakiwania. Przekonała się o tym reporterka „Faktu” podczas jednego z ostatnich wywiadów.

W trakcie rozmowy padło pytanie o relację z żoną. Celebryta przyznał, że ma duszę romantyka. Prowadząca chciała jednak dowiedzieć się, w czym dokładnie objawia się ten romantyzm. Wówczas, nieoczekiwanie, Krzysztof Rutkowski zwrócił się do swojego ochroniarza.

Kamil, przynieś jedną butelkę szampana i kwiaty – wydał polecenie.

Z relacji wynika, że pracownik rzeczywiście skierował się do wyjścia, jednak po chwili został zatrzymany przez detektywa.

A, zaskoczyłem? – zapytał z dumą w głosie.

Być może był to jedynie drobny popis mający udowodnić, że Krzysztof Rutkowski jest zdolny do wszystkiego, byleby sprawić niespodziankę. Jeżeli tak wygląda rzeczywistość Mai, to wiele kobiet z pewnością ma powód do zazdrości. Pełen luksus!

Krzysztof Rutkowski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Tomaszewska o postawie Marty Manowskiej po śmierci Krzysztofa Pachuckiego z „Rolnik szuka żony”
  2. Katarzyna Dowbor zaczyna dzień od nietypowej czynności. Codziennie musi wstawać o świcie
  3. Ewa Szykulska przerywa milczenie ws. swojego stanu. Co dzieje się za zamkniętymi drzwiami?

Źródło: Fakt, Pomponik