Rewolucja, na jaką wszyscy musimy się przygotować, wejdzie w życie już wkrótce. Podobnych rzeczy jeszcze do tej pory nie było. Wszystkie działania były podyktowane epidemią koronawirusa, która wymusiła wprowadzenie szczególnych procedur. Polacy muszą przygotować się na kolejne zmiany. 

Polska w ostatnim czasie jest niezwykle dynamicznym miejscem. Niemalże każdego dnia dowiadujemy się o kolejnych zmianach, które zostają wprowadzone, lub wkrótce zostaną. Tym razem również czeka nas wielka rewolucja. Pewnie nie wszystkim przypadnie do gustu. 

Wielka rewolucja w Polsce

Polacy muszą przygotować się na kolejne zmiany, już wkrótce czeka nas wielka rewolucja. Wszystko spowodowane jest epidemią koronawirusa i chęcią zapewnienia nam wszystkim jak największego bezpieczeństwa. 

Tym razem to Polskie Koleje Linowe zapowiadają zmiany w funkcjonowaniu. Jeżeli planujecie wypad w góry, to z pewnością musicie zapoznać się z tą informacją. 

  1. Stanie się już dziś, wszystko potwierdzone. Rafał Trzaskowski wydał oficjalny komunikat
  2. Niebezpieczny wypadek na żywo w „Pytanie na śniadanie” TVP. Mogło źle się skończyć

Polskie Koleje Linowe zapowiadają zmiany 

Polskie Koleje Linowe chcą wprowadzić sprzedaż biletów imiennych na przejazdy kolejką na Kasprowy Wierch, przekazuje radiozet.pl. Swoją decyzję motywują chęcią zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa dla uczestników atrakcji. 

Posiadając dane pasażera kolejki w razie wykrycia u któregokolwiek koronawirusa, sanepid może podjąć skuteczne działania w celu zatrzymania ogniska rozprzestrzeniania się epidemii. Nie raz bowiem zdarzył się przypadek, gdy odkryto ognisko zakażeń, ale bez powodzenia szukano osób, które mogły być zarażone. Nowe zasady już obowiązują. Bilety można nabyć w kasie biletowej PKL oraz za pomocą strony internetowej pkl.pl. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rewolucja
fot.pixabay.com/polityk

Polskie Koleje Linowe chcą wprowadzić dodatkowe zasady bezpieczeństwa dla zwiedzających. Podczas jednego wjazdu w kabinie może przebywać maksymalnie 30 osób. Bilety kupuje się na konkretną godzinę, dzięki czemu unikamy stania w kolejkach. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niestety, doszła do nas straszliwa wiadomość. Wielu Polaków miało nadzieję do samego końca, nie żyje Marta K.
  2. Podsiadło podczas występu, zaczął apelować do Kingi Dudy. Słowa poruszyły całą publiczność, nie będzie zadowolona
  3. Budzące grozę sceny w Warszawie. Nikt nie chciał się zatrzymać, wszyscy od razu uciekali
  4. Zapłacił na stacji banknotem 200-złotowym i odjechał. Kasjer przyjrzał się pieniądzom i zbladł
  5. Cena za kotlety schabowe w sejmowej stołówce zwala z nóg. Zwykli Polacy mogą przecierać oczy ze zdumienia

Źródło: radiozet.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek! 

 

Poprzedni artykułCo się stało? Nagle w ”Pytaniu na śniadanie” zamarli, hamak rozpadł się pod Marzeną Rogalską
Następny artykułDo mediów właśnie trafiła dramatyczna informacja. Jego śmierci nikt nie mógł przewidzieć, rodzina jest załamana
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.