Choć w pierwszej chwili mało kto uważał, że Krzysztof Rutkowski i Maja Pilch stworzą zgrany związek, obydwoje udowodnili sceptykom, że ci bardzo się mylili. Mało tego, ich relacja ma się świetnie pomimo zmian, które w niej zachodzą. Maja właśnie opowiedziała o kolejnych.

Żona detektywa rozmawiała o tym z „Faktem”. Nie tak dawno bardzo głośno było o jej utracie wagi. Jak się okazuje, po części doprowadziła do tego ich wspólna decyzja, z której korzyści wyciągnął także Krzysztof.

Co z żoną je Krzysztof Rutkowski?

Jak wytłumaczyła Maja, jej schudnięcie było możliwe głównie dzięki temu, że za jej żywienie odpowiadała dieta pudełkowa, na którą zdecydowała się wraz z mężem. Dzięki niej żona detektywa dostarcza do swojego organizmu dokładnie tyle kalorii i makroskładników, ile potrzeba do uzyskania odpowiedniej sylwetki. Zaznaczyła jednak, że to niejedyna zaleta tego rozwiązania żywieniowego.

Kolejną jest ogromna oszczędność czasu. Maja podkreśliła, że wraz z mężem prowadzi bardzo zajmującą działalność i często sypia raptem po kilka godzin. W przerwach od pracy musi jeszcze zajmować się dzieckiem, więc fakt, że kolejnych, cennych minut nie spędza w kuchni, jest dla niej zbawienny. Posiłki podjeżdżają bowiem już gotowe i trzeba je co najwyżej odgrzać. Jak zaznacza Maja, zaoszczędzony na braku obowiązków kuchennych czas małżonkowie poświęcają sobie.

Wcześniej to Krzysztof zajmował się w domu gotowaniem. W jego menu znajdowały się głównie polskie dania, ale nie tylko one. Jego popisową potrawą są bowiem małże autorskiego przepisu. Rutowski rzekomo wciąż przygotowuje je od czasu do czasu, gdy nadarzy się wyjątkowa okazja.

Co ciekawe, te dotyczące diety to niejedyne zmiany, na które Krzysztof zdecydował się pod wpływem żony. Nie tak dawno przyznał się, że ma psa rasy chihuahua, choć wcześniej kategorycznie odmawiał posiadania zwierząt w domu. Teraz często śpi ze swoim pupilem w jednym łóżku.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Iga Świątek właśnie podjęła niespodziewaną decyzję. Beznadziejna i rewelacyjna wiadomość dla kibiców
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Zygmunt Chajzer zabrał głos ws. syna. Aferę skomentował krótko i dosadnie

Źródło: fakt.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl