Beata Kozidrak to prawdziwa ikona polskiej sceny muzycznej. Niedawno jednak gwiazda przeżywała kryzys medialny, związany z prowadzeniem auta pod wpływem alkoholu. Teraz okazało się, że to nie koniec przykrych wieści z życia piosenkarki.

Beata Kozidrak przez długi czas współpracowała nad produkcją swojego filmu biograficznego. Teraz wyszła na jaw prawda na temat przyszłości dzieła o życiu wokalistki. Wstrzymano prace nad powstawaniem filmu.

Beata Kozidrak: prace nad swoją biografią

Beata Kozidrak jest jedną z najpopularniejszych i najwybitniejszych polskich piosenkarek. Niedawno jednak gwiazda zaliczyła poważny kryzys medialny. 1 września 2021 roku artystka została zatrzymana przez funkcjonariuszy policję za jazdę w stanie nietrzeźwości.

W związku z przewinieniem gwiazda otrzymała karę pół roku ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej pracy społecznej, zakaz prowadzenia przez pięć lat i karę 10 tysięcy złotych, które musi wpłacić na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Beata Kozidrak przeprosiła swoich fanów, a niedawno pojawiła się na Sylwestrze z Polsatem, gdzie została bardzo ciepło przyjęta przez wiernych fanów.

Wydawać by się mogło, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Niestety, to nie koniec smutnych wieści na temat uwielbianej piosenkarki. Beata Kozidrak krótko przed skandalem wydała książkę biograficzną, która niedługo miała ukazać się w wersji filmowej. I choć początkowo zapewniano, że nic nie stanie na przeszkodzie produkcji, wygląda na to, że prace nad filmem zostały wstrzymane.

Informacje na ten temat potwierdził reżyser filmu o Beacie Kozidrak — Piotr Domalewski. Natomiast producent biografii odmówił komentarza w tej sprawie.

-Projekt jest w zawieszeniu, bo po zatrzymaniu przez policję aura wokół Beaty Kozidrak jest niesprzyjająca — powiedział reżyser Piotr Domalewski w rozmowie z portalem „Party”.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kobieta w „Pytaniu na śniadanie” nagle zaczęła apelować do rządu. Wszystko poszło na żywo
  2. Wyszło na jaw, dlaczego Lewandowska nie zjawiła się na Gali Mistrzów Sportu. Niesłychane wieści

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.