Znany poseł Koalicji Obywatelskiej Riad Haidar znajduje się w szpitalu i czeka na operację. Co dolega politykowi?

Riad Haidar powiadomił o pogorszeniu stanu swojego zdrowia w mediach społecznościowych. Nie ukrywa, że obawia się zabiegu. Znany polityk i lekarz napisał na swoim Facebooku:

– Kochani, po 70 latach dopadło mnie „zmęczenia materiału” i muszę położyć się na stół operacyjny. Ponad 40 lat występowałem w odwrotnej roli opiekując się swoimi pacjentami więc czuję lekki stres. Tym razem trzymajcie kciuki za mnie – napisał.

Riad Haidar w szpitalu: będzie miał operację

Haidar od 40 lat sam jest lekarzem. Skończył studia medyczne w Lublinie i zamieszkał w Polsce na stałe. W przeszłości politycznie związany z Sojuszem Lewicy Demokratycznej, w 2019 roku przeszedł do Koalicji Obywatelskiej i uzyskał mandat posła z list tego ugrupowania.

Polityk poinformował o czekającej go operacji na Facebooku. Nie wyjaśnił, czego dokładnie dotyczyć będzie zabieg, a swój stan nazwał „zmęczeniem materiału”.

Haidar dodał jednak, że w sytuacji, w której nagle jest pacjentem, a nie lekarzem, czuje lekki stres, dlatego prosi o trzymanie kciuków. Dodał też zdjęcie, w którym leży na szpitalnym łóżku.

Źródło: Facebook, o2.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. U Jana Englerta wykryto tętniaka
  2. Ryszarda Kotysa z żoną dzieliła gigantyczna różnica wieku. Niebywałe, kim jest kobieta
  3. Wojciech Andrusiewicz przekazał komunikat o wzroście zakażeń w Polsce